Obserwuj w Google News

Antoni K. zatrzymany przez policję. Był pod wpływem narkotyków

2 min. czytania
18.02.2023 20:26
Zareaguj Reakcja

Polski aktor i celebryta Antoni K. w rękach policji. 34-latek świętował własne urodziny - w czasie imprezy został skontrolowany i zatrzymany pod zarzutem posiadania narkotyków.

Polski aktor zatrzymany przez policję. Był pod wpływem narkotykow
fot. VIPHOTO/East News

Znany polski aktor Antoni K. został zatrzymany przez policję w sobotę po południu. Początkowo nie ujawniano jego personaliów, Gazecie Wyborczej udało się jednak ustalić, że ma 34 lata. Wieczorem w sobotę Polska Agencja Prasowa podała, że chodzi o Antoniego K., który dzień wcześniej obchodził urodziny.

Zobacz także:  Beata Kozidrak tłumaczy jazdę po pijaku żałobą? "To była rocznica śmierci mojej mamy"

Polski aktor zatrzymany przez policję

Jak donosi Gazeta Wyborcza, impreza urodzinowa aktora i celebryty jeszcze na dobre się nie zaczęła, gdy zabrakło jubilata. 34-latek siedział w samochodzie, tuż pod klubem na rogu ulic Kolejowej i Przyokopowej w Warszawie, gdy jego zachowanie wzbudziło wątpliwości patrolu policyjnego.

Funkcjonariusze drogówki postanowili skontrolować Antoniego K., co zaowocowało znalezieniem narkotyków. Na miejscu wykonano też szybki test na obecność substancji psychoaktywnych w organizmie - dał on wynik pozytywny. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę przy ulicy Żytniej.

O godzinie 16:40 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego dokonali kontroli mężczyzny siedzącego w samochodzie marki audi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna jest trzeźwy, natomiast wykonany przez nich test narkotykowy wskazał, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających

- mówi Gazecie Wyborczej Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

- Policja skontrolowała auto, którym kierował znany aktor Antoni K. Po wykonaniu narkotestu okazało się, że 34-latek znajduje się pod wpływem środków odurzających - dowiedziała się z kolei nieoficjalnie PAP.

Redakcja poleca