Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski pochwalił się partnerką. Izabela składa życzenia „króliczkowi”

1 min. czytania
18.02.2023 09:28

Antoni Królikowski obchodził niedawno 34. urodziny. Życzenia złożyła mu jego partnerka, Izabela. Aktor postanowił pochwalić się ukochaną i udostępnił życzenia, które przesłała kobieta.

krolikowski-pochwalił-się-ukochaną-izabela-złożyła-życzenia-króliczkowi
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski, choć formalnie pozostaje mężem Joanny Opozdy, od dłuższego czasu spotyka się z tajemniczą Izabelą. Aktor porzucił dla niej ciężarną żonę i krótko po ślubie związał się z prawniczką, która ponoć była sąsiadką jego małżonki. Królikowski ma za sobą medialną batalię z byłą partnerką. Zainteresowała się nim także prokuratura, ponieważ zdaniem Opozdy nie płaci on alimentów na ich syna, Vincenta. Trudna sytuacja nie przeszkodziła jednak celebrycie w świętowaniu urodzin. Nieoczekiwanie głos zabrała jego partnerka. Czego życzyła ukochanemu „króliczkowi”?

Redakcja poleca

Antoni Królikowski już nie ukrywa Izabeli. Aktor pochwalił się zdjęciem z partnerką

Aktor najpierw opublikował urodzinowe selfie, co spotkało się z ciekawą reakcją internautów. Część z nich pozwoliła sobie na kąśliwe komentarze, życząc mu „mądrości i rozumu”, inni zwrócili uwagę na mocno „poturbowany” smartfon Królikowskiego. „Widać po telefonie, że na alimenty nie ma” - pisali złośliwie.

Prawdziwych emocji dostarczyła jednak kolejna fotografia, która pojawiła się na profilu gwiazdora. Życzenia złożyła mu bowiem tajemnicza Izabela, która coraz śmielej pokazuje się światu. Czego życzyła Antoniemu?

- Króliczku, spełnienia marzeń jeszcze niespełnionych i żebyś uśmiechał się tak jak najczęściej. Sto lat - zwróciła się do ukochanego.

Tworzą ładną parę? Myślicie, że wbrew wszystkiemu uda im się zbudować szczęście na cudzym nieszczęściu?

krolikowski-izabela
fot. Instagram (@antek.krolikowski)