Obserwuj w Google News

Antoni Królikowski świętuje 34. urodziny. Internauci szydzą: "Mądrości i rozumu" [FOTO]

2 min. czytania
17.02.2023 16:29
Zareaguj Reakcja

Antoni Królikowski świętuje 34. urodziny. Z tej okazji aktor pierwszy raz od dłuższego czasu opublikował post na Instagramie. Nawet w dniu urodzin aktora internauci nie powstrzymali się od złośliwych komentarzy.

Antoni Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antoni Królikowski od roku mierzy się z krytyką internautów po tym, jak rozstał się z Joanną Opozdą. Popularny aktor miał zostawić żonę niedługo przed narodzinami ich synka Vincenta i związać się z inną kobietą. Szereg błędnych decyzji wizerunkowych, w tym pomysł organizacji walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego, wywołał kolejne fale oburzenia. Antek na jakiś czas wycofał się z życia publicznego i ogłosił, że choruje na stwardnienie rozsiane. Teraz pierwszy raz od grudnia 2022 roku dodał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie. Wybrał nieprzypadkową datę, 17 lutego 2023 roku Królikowski obchodzi bowiem 34. urodziny.

Antoni Królikowski świętuje na Instagramie 34. urodziny. Aktor pokazał nowe zdjęcie

Na profilu Antoniego Królikowskiego na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy go uśmiechniętego, pozującego w lustrze. Aktor poinformował, że kończy 34 lata.

- Nadal żywy - napisał lakonicznie.

Wierni fani Antka zasypali go najlepszymi życzeniami.

- Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę panu: dużo zdrowia, dużo szczęścia, dużo uśmiechu, dużo optymizmu, dużo radości, dużo spokoju, spełnienia marzeń, dużo ról filmowych, serialowych i teatralnych, bo jest pan świetnym aktorem. Dużo życzeń panu życzę i wszystkiego dobrego - napisała jedna z wielbicielek.

Niestety, jubilat nie mógł liczyć wyłącznie na miłe słowa.

Redakcja poleca

Antoni Królikowski skrytykowany przez internautów w swoje urodziny. Życzą mu rozumu

Internauci jednak nie oszczędzili Królikowskiego nawet w jego urodziny. Ponownie pojawiły się złośliwe komentarze. Użytkownicy Instagrama życzyli aktorowi więcej rozumu i nawiązali do niedawnych informacji o tym, że aktor miał uchylać się od płacenia alimentów.

- Widać po telefonie, że na alimenty nie ma.

- Rozumu więcej rozumu na te 34.

- Mądrości i rozumu - czytamy. 

Kto wie, być może powrót Antka na Instagram zwiastuje także jego kolejną rolę.