Obserwuj w Google News

Natalia Siwiec znowu w ciąży? Siostra celebrytki zdradza szczegóły

2 min. czytania
03.06.2023 14:56

Czy Natalia Siwiec spodziewa się kolejnego dziecka? Siostra modelki skomentowała sytuację, sugerując, że Miss Euro 2012 może ponownie zostać mamą.

Natalia Siwiec
fot. VIPHOTO/East News

Czy Natalia Siwiec wyda niebawem na świat kolejną pociechę? Słowa jej siostry mogą na to wskazywać.

Natalia Siwiec spodziewa się dziecka?

Z jakiegoś niewyjaśnionego powodu ciąże gwiazd przyciągają czytelników kolorowej prasy jak muchy do jedzenia. Nic więc dziwnego, że każda wzmianka, nawet o ewentualnym spodziewaniu się potomstwa przez celebrytów jest klikalna.

Redakcja poleca

Nie inaczej jest w tym wypadku. Jak podaje Pudelek, niedawno świeżo upieczoną mamą została siostra Miss Euro 2012 - Malwina Siwiec. Chociaż do tej pory nie pojawiły się żadne przesłanki dotyczące ponownego zajścia w ciążę Natalii Siwiec, jej siostra niedawno powierzyła pod opiekę swoją kilkumiesięczną pociechę. Obcowanie ze szkrabem miało rozbudzić na nowo instynkt macierzyński znanej modelki. Malwina Siwiec skomentowała sytuację.

Natalia myślała dość długo w tym temacie i chyba jeszcze ten temat całkowicie nie wygasł. Jak zobaczyła naszego małego syneczka, który ma 7 miesięcy, to widziałam, jak lampka w oku jej się zaświeciła i chyba zaczyna myśleć intensywniej w tym temacie.

Oznacza to, że Siwiec nie jest obecnie w ciąży i nie spodziewa się dziecka, ale niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości zostanie ponownie mamą.

Czy Natalia Siwiec ma dzieci?

Chociaż Siwiec była w związku z piłkarzem Damianem Gorawskim, to jej drugi poważny partner - Mariusz Raduszewski, nie tylko został jej mężem, ale również ojcem jej dziecka. Para doczekała się córki, która przyszła na świat w 2017 roku. Czy planują kolejną pociechę? Na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji na ten temat.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Pudelek