Obserwuj w Google News

Natalia Siwiec pokazała córeczkę w kostiumie kąpielowym. "Focia dla wszystkich pedofili" [FOTO]

2 min. czytania
26.04.2023 13:20
Zareaguj Reakcja

Natalia Siwiec postanowiła pochwalić się sesją zdjęciową z córeczką, na której obie prezentują się w kostiumach kąpielowych. Pojawiły się głosy, że celebrytka niebezpiecznie odsłania ciało dziewczynki, dając pożywkę pedofilom.

Natalia Siwiec z córką
fot. screen: Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec doskonale zdaje sobie sprawę, że dzięki urodzie i figurze można dołączyć do grona krajowych celebrytek. Uczestniczka konkursów piękności zachwyciła fotoreporterów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej organizowanych w Polsce i Ukrainie. Media okrzyknęły ją "Miss Euro 2012", znalazła się także w rankingu najczęściej wyszukiwanych w sieci polskich celebrytów opublikowanym przez Google Zeitgeist. Mogliśmy oglądać ją w " Tańcu z gwiazdami", zagrała Emi w filmowych adaptacjach serii erotyków " 365 dni" i nieustannie bryluje w mediach społecznościowych. Najnowsza sesja Natalii z udziałem jej córki wywołała jednak kontrowersje.

Natalia Siwiec pozuje z córką w strojach kąpielowych. Celebrytka skrytykowana

Na profilu Natalii Siwiec na Instagramie pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej. Celebrytka wzięła w niej udział razem z urodzoną w 2017 roku córeczką Mią. Przed obiektywem pozowały ubrane w stroje kąpielowe. Wielu fanów 39-latki nie kryło zachwytu nad fotografiami, pojawiły się jednak także głosy krytyki. Część osób uważa, że nałożony filtr sprawia, że modelki wyglądają nienaturalnie i gorzej niż w rzeczywistości.

- Pani Natalio, po co ten filtr? Przecież bez pani lepiej wygląda.

- Jesteście piękne, a ktoś, kto robił sesje przepuścił was bez sensu przez FaceAppa. Gdzie kompletnie tego nie rozumiem, bo wasze buźki są przecudowne każdego dnia, o każdej porze. Wstyd dla fotografa.

- Piękne jesteście naturalnie, bez tych filtrów! - czytamy.

Najpoważniejszy zarzut dotyczył jednak stroju małej Mii. Zdaniem internautów Siwiec ubrała córkę zbyt skąpo, co mogło przykuć uwagę pedofilów.

Redakcja poleca

Natalia Siwiec odsłoniła ciało córki. Celebrytka dała pożywkę podofilom?

Pod postem Natalii Siwiec pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów, których zdaniem strój kąpielowy jej córeczki jest zbyt skąpy. Odsłonięte ciało ich zdaniem może przyciągnąć zboczeńców i celebrytka nie powinna publikować podobnych zdjęć dziecka.

- Czy ja jestem jedyną osobą, która widzi, że Mii stanik podszedł do góry i widać jej prawie cycki? Super focia dla wszystkich pedofilów.

- Generalnie nie rozumiem wstawiania zdjęć dzieci do neta. Tym bardziej półnagich.

- Idealna pożywka dla pedofilów.

- Miałam to samo napisać, niektórzy zapominają o czarnej stronie internetu, wstawiając półnagie zdjęcia swoich dzieci, nie myśląc kto ogląda po drugiej stronie - czytamy.

A jakie jest wasze zdanie? Także uważacie, że Natalia zbyt skąpo ubrała córkę?