Obserwuj w Google News

Natalia Siwiec to satanistka? Przyznała się do czarów. "Praktykuję okultyzm"

2 min. czytania
25.03.2023 13:03
Zareaguj Reakcja

Natalia Siwiec bez cienia skrępowania poinformowała, że praktykuje okultyzm. Celebrytka na co dzień stosuje praktyki, które przez wiele osób uznawane są za niezgodne z naukami kościoła katolickiego czary. Czym się zajmuje?

Natalia Siwiec
fot. screen: Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec to zdaniem wielu osób przykład tego, że do grona celebrytek można dołączyć wyłącznie za sprawą urody. Modelka i uczestniczka konkursów piękności zyskała ogromną popularność, kiedy fotoreporterzy zachwycili się jej wyglądem podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Została okrzyknięta "Miss Euro 2021" i jedną z najczęściej wyszukiwanych w Google polskich gwiazd. Na swoim koncie ma udział w "Tańcu z gwiazdami", mogliśmy oglądać ją także w roli Emi w filmowej adaptacji serii erotyków Blanki Lipińskiej " 365 dni". Natalia chętnie odpowiada w sieci na pytania fanów, jednak jej najnowsze wyznanie wywołało niemałe kontrowersje. Siwiec przyznała się bowiem do praktykowania okultyzmu

Natalia Siwiec przyznała się do praktykowania okultyzmu. Celebrytka wierzy w magię?

Siwiec na swoim Instastory odpowiadała na pytania fanów. Jeden z internautów chciał dowiedzieć się, czy celebrytka praktykuje okultyzm. Natalia nie miała zamiaru ukrywać, że korzysta z metod, które przez wielu księży uważane są za magię, a nawet działalność satanistyczną.

- Słowo okultyzm kojarzy się jakoś źle. Kościół katolicki od lat wmawiał nam, że okultyzm równa się satanizm. Tak, praktykuje okultyzm, czyli np.: medytuję, byłam u astrologa, numerologa, rozwijam swoją intuicję itp. Rozwijam siebie i swoją świadomość na różne sposoby. Dążę do bycia najlepszą i najbardziej kochającą wersją siebie, dla siebie i dla innych. Czy odprawiam jakieś czary? Jeśli zapalenie świeczki czy Palo Santo, by oczyścić energię w domu, to czary, to tak. U mnie polega to na pracy ze świadomością, emocjami i używam do tego różnych środków - poinformowała.

Siwiec postanowiła opowiedzieć także o tarocie, na którym najwyraźniej zna się całkiem dobrze.

Redakcja poleca

Natalia Siwiec praktykuje okultyzm. Celebrytka radzi fanom na temat tarota

Odpowiadając na pytanie internauty, Natalia Siwiec postanowiła opowiedzieć także o tarocie, z którego korzysta. Miała także radę dla swoich wiernych fanów.

- Jeśli chodzi o tarota, którego u mnie mogliście widzieć, to nie jest normalny tarot, który ma służyć przewidywaniu przyszłości, tylko tarot do pracy z emocjami. Tarota zwykłego nie lubię i jeśli nie jesteś silna psychicznie i świadoma tego, że to ty kierujesz swoim życiem, to bym nie polecała. Zawsze jeśli ktoś zasieje ziarno niepewności, nawet jak jesteś silna, może to wszystko pogmatwać. Bo siła naszego umysłu jest gigantyczna, więc lepiej dbać o jego higienę - stwierdziła.

Post Natalii Siwiec
fot. screen: Instagram @taliasiwiec.official