Obserwuj w Google News

Natalia Siwiec wylądowała pod kroplówką. Lekarze przed tym ostrzegają

2 min. czytania
15.03.2023 15:23
Zareaguj Reakcja

By być piękną, trzeba cierpieć? Niekoniecznie. Osiągnięcia współczesnej medycyny przychodzą z pomocą tym, którzy chcą zachować młodzieńczą werwę na dłużej i mają na to pieniądze. Jedną z osób, które korzystają z usług specjalistów, jest Natalia Siwiec. Na Instagramie celebrytka pokazała zabieg, który przeszła.

Natalia Siwiec
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Natalia Siwiec ma za sobą wymagający okres. W 2022 roku razem z mężem, Mariuszem Raduszewskim, zakupiła dom w meksykańskiej miejscowości Tulum. Później rozpoczęli remont, który — można było odnieść wrażenie — ciągnął się w nieskończoność. W pewnym momencie Siwiec skarżyła się na panujące na terenie posiadłości warunki. Przecież każdemu trudno byłoby cieszyć się piękną pogodą i wspaniałymi widokami, gdyby mieszkał w niewykończonym domu. Nie ma się co dziwić, że po zakończeniu prac remontowych, Natalia Siwiec skupia się na sobie.

Zobacz także: Natalia Siwiec zszokowana zachowaniem Jana Pawła II: "Kościół to obrzydliwa instytucja"

Natalia Siwiec przyjmuje kroplówki witaminowe

Natalia Siwiec przyjmuje kroplówki witaminowe. Powszechnie wiadomo, że zaletą tak zwanych wlewów jest ich niemal natychmiastowe działanie. Kroplówki pomagają między innymi w uregulowaniu pragnienia i w odzyskaniu energii. Zwykle stosowane są w leczeniu kaca.

Miss Euro 2012 niedawno wzięła udział w imprezie urodzinowej i bawiła się przednio. W mediach społecznościowych opublikowała kilka kadrów, na których pozuje w towarzystwie znajomych. Przy okazji internauci mogli rzucić okiem na jej kreację.

Noc najwyraźniej była pełna wrażeń. Po imprezie na insta story gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ją podłączoną do kroplówki. Celebrytka zapozowała w łóżku, chwaląc się wenflonem w ręce. Wideo zniknęło już z Instagrama.

Natalia Siwiec nie jest jedyną gwiazdą, która promuje przyjmowanie wlewów. W gronie entuzjastów tego typu zabiegów znalazły się Klaudia El Dursi i Julia Wieniawa. Lekarze są jednak bardziej powściągliwi w zachwalaniu zbawczego działania kroplówek witaminowych. Ich zdaniem częste zażywanie witamin podawanych dożylnie może prowadzić do uzależnienia i szeregu innych dotkliwych konsekwencji.

 Stosowanie kroplówek po każdym nadużyciu alkoholu jest zazwyczaj nieadekwatne i niepotrzebne, a do tego wiąże się z zagrożeniem powikłaniami, takimi jak choćby pozanaczyniowa podaż leku czy zapalenie naczyń krwionośnych. Oczywiście, ryzyko powikłań związanych z nieprawidłowym założeniem wenflonu jest niższe, gdy robi to profesjonalista medyczny – pielęgniarka, ratownik czy lekarz, niemniej jednak zawsze istnieje — powiedział w TVN24 Szymon Suwała, endokrynolog z Kliniki Endokrynologii i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @nataliasiwiec.official/Plotek.pl/TVN24