Natalia Siwiec pozuje w skąpym bikini. Pokazała bardzo dużo

07.02.2023 13:56

W Polsce za oknami siarczysty mróz, a u Natalii Siwiec pogoda sprzyjająca kąpielom słonecznym. Kiedy większość z nas chroni się w domach przed chłodem i zawieruchami, celebrytka wygrzewa się na leżaku. Nie tylko pogody można jej zazdrościć. Siwiec ma figurę, o jakiej marzy niejedna kobieta.

Natalia Siwiec pozuje w skąpym bikini. Pokazała bardzo dużo
fot. VIPHOTO/East News, Instagram: @nataliasiwiec

Nie w głowie jej grube puchowe kurtki i zimowe buty. Natalia Siwiec wybrała się na urlop do kraju, w którym może bez przeszkód opalać się w lutym. Wskoczyła w bardzo skąpe bikini i położyła się na leżaku, by łapać promienie słońca. Chociaż piękna, ciepła pogoda jest czymś, czego w tym czasie brakuje większości z nas, to nie ona zwróciła uwagę fanów.

Internauci nie mogli przestać rozpływać się nad figurą Natalii Siwiec. W sekcji komentarzy pod jej najnowszym postem powstało niemałe poruszenie.

Natalio, stroje kąpielowe na tobie zawsze wyglądają bosko napisała jedna z fanek.
Masakra. Jakie piękne ciało dodał kolejny.

Zobacz także: Natalia Siwiec opowiedziała o iluminatach. „Nie szukamy prawdy”

Kim jest Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec urodziła się 1 sierpnia 1983 roku. Zwróciła na siebie uwagę mediów i internautów podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku. Chętnie pozowała do zdjęć i brylowała wśród fanów w skąpych strojach, dzięki czemu zdobyła miano "Miss Euro 2012". Nie był to jednak pierwszy tytuł Miss, na jaki zasłużyła. Wcześniej była Miss Bałtyku i Miss Dolnego Śląska.

Popularność, którą zdobyła w 2012 roku, otworzyła przed nią drzwi do kariery influencerki. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @nataliasiwiec