Obserwuj w Google News

„Nasz nowy dom” to nie wszystko. Romanowska z kolejną fuchą w Polsacie

2 min. czytania
27.06.2023 10:32

Elżbieta Romanowska wyrasta na jedną z największych gwiazd Polsatu. Aktorka pochwaliła się kolejną fuchą w stacji. Nowa prowadząca programu „Nasz nowy dom” otrzymała ważne zadanie od Edwarda Miszczaka.

nasz-nowy-dom-to-nie-wszystko-elżbieta-romanowska-z-kolejną-fuchą-w-polsacie
fot. Artur Zawadzki/East News

Elżbieta Romanowska zyskała sympatię widzów dzięki roli Joli w „ Ranczu”. Później wystąpiła w kilku programach rozrywkowych takich jak „ Jak oni śpiewają”, „ Taniec z Gwiazdami” czy „ Twoja twarz brzmi znajomo”. W końcu doczekała się angażu jako prowadząca w show TVP Anything Goes. Ale jazda!”. Niestety ostatnio podpadła fanom, gdy okazało się, że zastąpi uwielbianą Katarzynę Dowbor w programie „ Nasz nowy dom”. Negatywne komentarze nie przeszkodziły jej jednak w budowaniu swojej pozycji w Polsacie. Aktorka pochwaliła się kolejną fuchą w słonecznej stacji.

Elżbieta Romanowska dostała kolejną pracę w Polsacie. Co poprowadzi gwiazda?

Pojawienie się Edwarda Miszczaka w Polsacie wywołało ogromną rewolucję. Nowy dyrektor programowy postanowił odświeżyć programy stacji i zaczął zwalniać jej największe gwiazdy. Pracę stracili między innymi Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Katarzyna Dowbor.

Poprzedniczka nowego szefa, Nina Terentiew, wciąż ma jednak coś do powiedzenia. „Caryca” dołączyła do zarządu stacji i zachowała pieczę nad największymi festiwalami organizowanymi przez Polsat. Właśnie dlatego pojawiła się na konferencji Polsat SuperHit Festiwal i zasiadła w pierwszym rzędzie obok Dody i Miszczaka.

Redakcja poleca

Okazuje się, że byli rywale doszli do porozumienia w kwestii organizacji następnego koncertu. W sierpniu Polsat wyemituje kolejną edycję festiwalu „Weselne przeboje”. Poprzednie odsłony prowadziła Romanowska. Tak będzie i tym razem. Aktorka odsłoniła przed fanami kulisy organizacji muzycznego show.

Jeden z fanów zapytał gwiazdy, czy w tym roku także poprowadzi koncert u boku Rafała Maseraka. - Tak, jeszcze nieoficjalnie, ale powiem w sekrecie, że tak - odpisała Romanowska. Trudno o inną decyzję. Aktorkę do tej roli lata temu wybrała Terentiew. Z kolei Miszczakowi z pewnością zależy na promowaniu nowej prowadzącej „Naszego nowego domu”. Fani Romanowskiej mają więc powód do radości, a gwiazda cieszy się z kolejnego angażu w Polsacie.

elżbieta-romanowska-poprowadzi-weselne-przeboje-z-rafałem-maserakiem
fot. Instagram (@elaromanowska)
Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek