Obserwuj w Google News

Mieli się rozstać, a teraz takie wieści. Ukochana Królikowskiego ucina plotki

2 min. czytania
14.11.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

O związku Antka Królikowskiego i jego ukochanej od kilku dni znów jest głośno. Media zaczęły spekulować, że po wielkiej miłości nie ma już śladu. Wszystko przez to, że zakochani od jakiegoś czasu byli mało aktywni w mediach społecznościowych. Teraz para, by zadać kłam plotkom, postanowiła opublikować nagranie. Wygląda na to, że sielanka wciąż trwa.

@antek.krolikowski
fot. Screen z Instagrama

O burzliwym życiu uczuciowym Antka Królikowskiego media rozpisują się od lat. Aktor ma na koncie wiele głośnych  związków. Spotykał się m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, czy Julią Wieniawą. Wielkim zaskoczeniem dla fanów gwiazdora była informacja, że jego serce skradła aktorka Joanna Opozda i to jej jako jedynej udało się skłonić aktora do oświadczyn.

Redakcja poleca

Małżeństwo Królikowskiego zakończyło się skandalem

Ślub pary odbył się w sierpniu 2021 roku i był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń ostatnich lat. Choć zakochani starali się ukryć wszelkie szczegóły dotyczące uroczystości, pod kościołem pojawił się tłum fotografów, którzy uwiecznili to wydarzenie. Opozda i Królikowski po czasie sami zaczęli dzielić się z internautami swoim szczęściem – zaledwie kilka miesięcy później okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka.

Zanim jednak synek pary przyszedł na świat, na jaw wyszło, że małżeństwo gwiazd to od jakiegoś czasu fikcja. Królikowski podczas, gdy jego żona mierzyła się z trudami ciąży, zaczął romansować z sąsiadką, Izabelą Banaś. Prawniczka oczarowała go na tyle, że nie wahał się rozstać z Opozdą i zacząć zupełnie nowy rozdział.

Kryzys w związku Królikowskiego i Izabeli?

Mimo że aktor i jego nowa wybranka uchodzili za niezwykle dobraną parę, niedawno pojawiły się w mediach informacje o pierwszym poważnym kryzysie w ich związku. Mówiło się nawet, że być może nie są już razem. Sama Izabela, krótko po medialnych spekulacjach, postanowiła pokazać w mediach społecznościowych, że między nią a Antkiem wszystko jest w porządku. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak Antek świętuje 3. urodziny ich czworonożnego pupila.

Para wybrała się z pieskiem do lasu, gdzie wspólnie spędzali czas, spacerowali i cieszyli się swoją obecnością. Nie zabrakło zabaw i radosnych momentów. Wygląda więc na to, że o żadnym kryzysie nie może być mowy, a zakochani wciąć dogadują się świetnie.

Źródło: Radio ZET/Pomponik

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl