Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski zrobił sobie test DNA. Pochwalił się zaskakującymi wynikami

2 min. czytania
08.07.2023 11:11

Michał Wiśniewski pochwalił się niedawno nietypowymi wynikami. Piosenkarz, który niedawno powitał na świecie swoją szóstą pociechę, zrobił sobie… test DNA. O co chodzi?

Michał-Wiśniewski-zrobił-sobie-testy-DNA-Pochwalił-się-zaskakującymi-wynikami
fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski bez wątpienia jest jednym z bardziej kolorowych ptaków polskiego show-biznesu. Lider „Ich Troje” wciąż aktywny jest zawodowo, nadal ma na głowie ognistą czuprynę, a w połowie maja powitał na świecie swoje szóste dziecko. Od pewnego czasu Michał zajmuje się także sprawami budowlano-remontowymi, a efektami pracy regularnie chwali się w sieci. Przypomnijmy, że jeszcze przed narodzinami Noëla Cloé, piosenkarz wraz z żoną zabrali się za budowę nowego domu, który pomieści ich dziesięcioosobową rodzinę. Wiśniowa rezydencja stanie w jednej z podwarszawskich miejscowości, a sama budowa kosztować będzie blisko 5 milionów złotych.

Redakcja poleca

- Chcę pokazać, że zawsze można się odbić, ale przyznam, że jest to okupione mega poświęceniem. Robię to kosztem życia prywatnego, gram więcej, bo chcę zostawić coś dzieciakom – powiedział w rozmowie z "Faktem".

Michał Wiśniewski otworzył się na tematy z przeszłości

Tajemnicą nie jest jednak, że w przeszłości Michał nie miał łatwego życia. Już jako dziecko borykał się z przytłaczającymi problemami. Rodzice Wiśniewskiego szybko się rozstali, a ponadto cierpieli na chorobę alkoholową. Gdy jego matka wyjechała do pracy w Niemczech, przyszłym gwiazdorem zajmowała się babcia. Kobieta zmarła jednak, gdy ten miał 7 lat, przez co trafił do domu dziecka w Grotnikach. Później zajmowały się nim rodziny zastępcze.

- To były inne czasy. Matka musiała mnie adoptować, żebym mógł wyjechać do Niemiec. Ona nie była w stanie wyciągnąć mnie z tych rodzin zastępczych – mówił niegdyś w rozmowie z „Vivą!”.

Wiśnia wrócił pod opiekę matki dopiero jako nastolatek, lecz nie potrafił się z nią dogadać. Z ojcem nie utrzymywał kontaktu. Mężczyzna przez długi czas przebywał w więzieniu, a Michał spotkał się z nim dopiero w wieku 13 lat.

- Ojciec był właśnie na wolności, mieszkał z moimi braćmi w domu w Łodzi. Pojechałem do nich dzień przed swoimi urodzinami. Nawet fajnie mi się z nim rozmawiało. Umówiliśmy się na dalsze spotkania. Następnego dnia pod moją szkołę przyszła jego kobieta i powiedziała, że popełnił samobójstwo. Podciął sobie żyły – wyznał.

Michał Wiśniewski poddał się testom DNA

Mimo trudów przeszłości Michał ma obecnie dobre relacje z matką. Grażyna Wiśniewska nie pije od kilkunastu lat, a piosenkarz przyznał mediom, że wybaczył jej trudną przeszłość. Jakiś czas temu jednak Wiśniewski postanowił zaskoczyć swoich fanów nietypowym wyznaniem. Lider „Ich Troje” poddał się popularnym ostatnio testom DNA, które są w stanie sprawdzić dokładne pochodzenie etniczne badanego.

Okazuje się, że Wiśniewski może pochwalić się nie tylko genotypem znad Morza Bałtyckiego. Badanie wykazało, że ma również geny bałkańskie, skandynawskie, a także aszkenazyjskie i anglosaskie.

Michał Wiśniewski zrobił testy DNA
fot. Instagram @m_wisniewski1972
Jerzy Stuhr / Borys Szyc / Joanna Liszowska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News / Artur Zawadzki/REPORTER / TRICOLORS/East News

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/viva.pl