Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Jego mamie potrzebna jest krew

2 min. czytania
18.01.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie nagranie, w którym łamiącym się głosem prosi swoich obserwatorów o pomoc. Jego mama, Grażyna Wiśniewska, trafiła do szpitala. Potrzebna jest krew.

Michał Wiśniewski
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Michał Wiśniewski w środowe popołudnie zaapelował do fanów. Wcześniej nikogo nie informował o sytuacji, jaka dzieje się w jego rodzinie, ale teraz potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jego mamy, która przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Piosenkarz odda krew dla bliskiej osoby i o to samo prosi internautów.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski padł ofiarą oszustwa. Żona wokalisty interweniuje

Michał Wiśniewski błaga o pomoc dla mamy

Mama Michała Wiśniewskiego, Grażyna, trafiła do szpitala. Pilnie potrzebna jest krew grupy 0 Rh-, której mocno brakuje centrach krwiodawstwa.

- Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona – mówił wyraźnie poruszony Michał Wiśniewski.

Redakcja poleca

Piosenkarz wyjaśnił, że krew mogą oddawać również osoby z inną grupą, niż 0 Rh-. Żadna donacja się nie zmarnuje. Wystarczy jedynie wskazać, że oddajemy krew dla Grażyny Wiśniewskiej. Nie zdradził jednak, co dokładnie dzieje się z jego mamą.

- Można oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę – dodał Michał Wiśniewski.