Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski padł ofiarą oszustwa. Żona wokalisty interweniuje

2 min. czytania
17.01.2023 11:13
Zareaguj Reakcja

Ledwo otrząsnął się po zwolnieniu z "Twoja twarz brzmi znajomo", a już musi mierzyć się z kolejnym problemem. Michał Wiśniewski nie ma ostatnio powodów do radości. Lider "Ich Troje" dowiedział się, że ktoś się pod niego podszywa i wypisuje do fanek. Żona Wiśniewskiego ostrzegła internautki.

Michał Wiśniewski padł ofiarą oszustwa. Żona wokalisty interweniuje
fot. TRICOLORS/East News

Echa po głośnym zwolnieniu Michała Wiśniewskiego z "Twoja twarz brzmi znajomo" zdążyły już ucichnąć, a w sieci już wrze od doniesień na temat kolejnego problemu wokalisty "Ich Troje". Gwiazdor padł ofiarą oszusta, który podszywa się pod niego i wypisuje do fanek.

Sprawa wyszła na jaw dzięki jednej z kobiet, które otrzymały wiadomość od fałszywego Wiśniewskiego. Oszust wyraził swoją wdzięczność za to, że adresatka jest jego fanką, a następnie pożalił się na bolesny zawód miłosny.

Tak, ślicznotko, to prawdziwy ja, po prostu kontaktuję się z moimi fanami na tej prywatnej stronie, aby zobaczyć, jak sobie radzą w tym nowym roku, ponieważ w tej chwili mam do czynienia ze złamanym sercem — napisał.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski błaga o pomoc. Jego mamie potrzebna jest krew

Czujna fanka nie dała się zwieść. Zakończyła rozmowę i wykonała kilka zrzutów ekranu, które następnie opublikowała Pola Wiśniewska.

Pola Wiśniewska apeluje do internautek. Ostrzega przed oszustem

Pola Wiśniewska wzięła sprawy w swoje ręce. Wrzuciła na insta story screenshoty, które wykonała fanka Michała Wiśniewskiego, ostrzegając internautki przed działalnością oszusta.

Nie dajcie się nabrać! — apelowała.

Następnie zwróciła się do Michała Wiśniewskiego, żartobliwie skarżąc się, że on nie zwraca się do niej słowami, jakich użył fałszywy lider "Ich Troje".

 @m_wisniewski1972 nie zwróciłeś się do mnie nigdy per "ślicznotko".

michał wiśniewski padł ofiarą oszusta
fot. Instagram: @wisniewska_pola

Wygląda na to, że dla Michała Wiśniewskiego początek nowego roku jest wyjątkowo trudny. Niedawno wokalista stracił pracę, a teraz ktoś chce pozbawić go wiarygodności. Na szczęście wciąż może liczyć na pomoc Poli, która nie zamierza pozwolić na to, by ktokolwiek szargał reputację jej ukochanego.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @wisniewska_pola