Obserwuj w Google News

Michał Figurski dostał program w Polsacie. Poprowadzi „Temptation Island Polska”

2 min. czytania
02.06.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

Zmiany w Polsacie dla jednych są sporym zaskoczeniem i wiążą się z utratą pracy, a innym dają nadzieję. Osobą, która skorzysta na zmianach, wprowadzanych przez Edwarda Miszczaka, jest Michał Figurski. Pomponik informuje, że znany manager kreatywny RadiaZET i prowadzący poranek w Antyradiu dostanie swój własny program.

Michał Figurski dostał program w Polsacie. Poprowadzi „Temptation Island Polska”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Edward Miszczak rządzi w Polsacie twardą ręką. Po tym, jak zaczął pełnić rolę dyrektora programowego słonecznej stacji, za kulisami największych produkcji zatrzęsła się ziemia. Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pożegnali Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski. Niedawno z show „Nasz nowy dom” rozstała się Katarzyna Dowbor, której miejsce zajęła Ela Romanowska.

Nie jest jednak tak, że Miszczak stawia jedynie na odświeżanie starych formatów. Niedawno informowaliśmy o tym, że przydzielił Mateuszowi Gesslerowi ważną funkcję w nowym programie siostrzanej stacji Polsatu. Planuje także ruszyć z nowym reality show o milionerkach z Warszawy. A to nie koniec! Pomponik informuje, że nową gwiazdą stacji pod kierownictwem Edwarda Miszczaka został Michał Figurski, manager kreatywny RadiaZET i prowadzący poranek w Antyradiu.

Redakcja poleca

Michał Figurski poprowadzi „Temptation Island Polska” w Polsacie

Mamy już mnóstwo randkowych programów. Ale zawsze znajdzie się miejsce na kolejny, prawda? Polsat planuje jesienią zaprezentować nowe reality show, które poprowadzi Michał Figurski – informuje Pomponik.

Temptation Island Polska” to program, w którym pary będą mogły wystawić na próbę swoje relacje. Po przyjeździe na rajską wyspę zakochani zostaną rozdzieleni i zakwaterowani w willach z singlami. Będzie gorąco nie tylko przez lejący się z nieba żar.

Nagrania do programu ruszą w lipcu. „Temptation Island Polska” ma trafić na antenę jesienią.

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl