Obserwuj w Google News

Z tego Edward Miszczak nie chciał rezygnować. To strzał w dziesiątkę dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Maria Czarniecka
2 min. czytania
02.06.2023 14:32
Zareaguj Reakcja

Produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” postanowiła dać szansę na występ w show nie tylko gwiazdom, ale i osobom z zewnątrz. Okazało się to prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Do kiedy można wysyłać zgłoszenia?

Z tego Edward Miszczak nie chciał rezygnować. To strzał w dziesiątkę dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
fot. Artur Zawadzki/East News

Od lat w Polsacie nie działo się tyle, co w ostatnich miesiącach. Wszystko to z racji zmiany dyrektora programowego słonecznej stacji, którym został Edward Miszczak. Przypomnijmy, że ostanie dwie dekady Miszczak spędził w TVN-ie. Nie da się nie zauważyć, że wobec Polsatu ma naprawdę wiele planów.

Zobacz też:  Maciej Dowbor chciał odejść z Polsatu? To ona sprawiła, że zmienił decyzję

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmieni zasady? I ty możesz wystąpić w programie

Stacja Polsat przy realizacji 18. sezonu „TTBZ” poinformowała, że zmienia zasady gry. Okazuje się, że show przestaje być przeznaczone tylko dla celebrytów. Otworzono castingi, by każdy mógł spróbować swoich sił w formacie. Pierwszym uczestnikiem show z castingu został Daniel Jaroszek – pracownik firmy paliwowej.

Edward Miszczak mimo wprowadzenia masy zmian, z tego pomysłu nie chciał rezygnować. Castingi do 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” są już otwarte. Osoby zainteresowane konkursem swoje zgłoszenia mogą wysyłać do połowy czerwca. Zainteresowani powinni mieć ukończone 16 lat. Muszą również przesłać produkcji odpowiednie materiały, których wymaga regulamin.

Redakcja poleca

Nowa gwiazda w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiadomo, kogo zastąpi

Z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” kilka miesięcy temu odeszli: Michał Wiśniewski, Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. Nowym prowadzącym, który stanął na scenie obok Macieja Dowbora został Maciej Rock.

Skład jury również uległ zmianie. Oceniać uczestników niezmiennie będzie Robert Janowski, Anna Dereszowska i Paweł Domagała.

Za kulisami również rewolucje – z show pożegnał się choreograf Krzysztof „Kris” Adamski. „Fakt” donosi, że znalazł się już kandydat na jego miejsce. Podobno jest to Maciej Zakliczyński, który wcześniej pracował na planie „Tańca z Gwiazdami”.

Czy wszystkie te zmiany okażą się zmianami na lepsze? Przekonamy się o tym za kilka miesięcy. Najnowsza edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystartuje jesienią tego roku. Produkcja wyrobiła się ze wdrażaniem wszystkich nowych elementów, co nie miało niestety miejsca w przypadku „Tańca z Gwiazdami”. Na jesiennej ramówce poinformowano, że premiera odświeżonej wersji tego programu będzie miała miejsce dopiero wiosną przyszłego roku.

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS