Obserwuj w Google News

Porażka Krzysztofa Ibisza w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

2 min. czytania
28.04.2023 17:07
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz jest jednym z uczestników bieżącej edycji show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Przez kilka odcinków utrzymywał się dość wysoko, a teraz nieoczekiwanie spadł na sam dół tabeli z punktami. Fani prezentera zbojkotują program?

Krzysztof Ibisz Twoja twarz brzmi znajomo
fot. screen Instagram krzysztof_ibisz_official

Udział Krzysztofa Ibisza w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” był niemałym szokiem. Wiele osób miało wątpliwości co do umiejętności wokalnych prezentera Polsatu. Ten jednak zagrał wszystkim na nosie i pokazał ogromny dystans do siebie. Po wygraniu dwóch odcinków z rzędu pojawiły się nawet oskarżenia o ustawkę. Niestety, ulubieniec widzów w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej, chociaż na scenie wypruwa sobie żyły.

Zobacz także:  „Twoja twarz brzmi znajomo” znika z Polsatu? Wiadomo, co z kolejnym sezonem

Twoja twarz brzmi znajomo: porażka Krzysztofa Ibisza?

Może i Krzysztof Ibisz nie porwał co niektórych wcieleniem się w Macieja Maleńczuka w pierwszym odcinku, to zaorał konkurentów wcieleniem się w Verkę Serduchkę. Nagranie z wykonem celebryty obiegło zarówno polski, jak i zagraniczny internet. Tym występem Krzysztof Ibisz wkupił się w łaski widzów.

Jednak kolejne odcinki już niekoniecznie niosły za sobą sukces. Krzysztof Ibisz mknął w dół tabeli z punktacją. Czy uda mu się zakończyć program przynajmniej w środku stawki? Są na to szanse.

Na Instagramie programu pokazano tabelę z aktualną punktacją. Krzysztof Ibisz z pulą 113 punktów zajmuje ostatnie miejsce, a przedostatnia jest Kasia Kołeczek ze 114 punktami. Do czwartego miejsca, które zajmuje Daniel Jaroszek, Ibisza dzieli tylko 9 punktów. Fani nie ukrywają irytacji takim obrotem sprawy.

Redakcja poleca

- Nie no, Krzysztof Ibisz jest za nisko!! Powinien być minimum trzeci lub drugi w tabeli! Jest tak między innymi przez to, że uczestnicy prawie wcale nie przyznają mu punktów! A występy ma fenomenalne! - brzmi jeden z komentarzy.

- Krzysiu Ibisz zasługuje na pierwsze miejsce – twierdzi fanka programu.

- Ibisz za nisko, tzn. byłby wyżej na pewno przed Kołeczek, gdyby uczestnicy hurtowo nie dali jej punków, bo według jurorów miała najmniej – czytamy.

- Nie rozumiem, dlaczego tyle osób uważa, że Ibisz jest za nisko... Jak on prawie wszystkie piosenki śpiewa swoim głosem – skwitowała internautka.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS