Obserwuj w Google News

Widzowie wściekli na Ibisza w „TTBZ”. „Program jest ustawiony”

2 min. czytania
11.03.2023 11:29
Zareaguj Reakcja

Wystarczyła chwila, aby Krzysztof Ibisz skrajnie podzielił widzów. Prezenter po raz kolejny wygrał odcinek show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niektórzy uważają, że format jest z góry „ustawiony”, inni, że najwidoczniej zwycięstwo się należało – szczególnie za spory dystans do siebie.

Twoja twarz brzmi znajomo Krzysztof Ibisz
fot. screen Instagram twojatwarzbrzmiznajomo

Krzysztof Ibisz został skrytykowany już po pierwszym odcinku programu Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Według większości widzów poniósł kompletną porażkę, wcielając się w Macieja Maleńczuka. Miał fałszować i nie brzmieć jak kultowy artysta, a mimo to zwyciężył. W drugim odcinku show prezenter zrobił niezłe widowisko jako Verka Serduchka i znów wygrał.

Zobacz także:  Krzysztof Ibisz będzie miał czwarte dziecko? Gwiazdor odpowiedział. "Nie będę ukrywał"

Krzysztof Ibisz podzielił widzów „Twoja twarz brzmi znajomo”

Jeszcze kiedy fragment występu Krzysztofa Ibisza krążył w sieci, internauci okrzyknęli krótkie nagranie „hitem internetu”. Prezenter Polsatu wywijał w butach na obcasie, błyszcząc w krótkim wdzianku. Według niektórych wyglądał toczka w toczkę jak Verka Serduchka.

Krzysztof Ibisz zaszokował internautów, byłą żonę, a podczas występu również jury. Małgorzata Walewska nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Prezenter rozbujał publikę oraz widzów i ostatecznie wygrał odcinek. A w sieci zawrzało…

- Trochę gadania, skakania itp. Ciekawe, jakby przyszło zaśpiewać coś bardziej ambitnego, to na pewno by padł, a tak dają mu wykonawców lekkich, mało śpiewających profesjonalnie. Niech zaśpiewa choćby raz coś profesjonalnie, a nie tylko „sieben, sieben” i podskoki jak małpka – podsumował widz w komentarzu na Instagramie.

- Jestem w szoku! Poziom tego programu spada na dno, to jest jakaś farsa... Rozrywka rozrywką, ale gdzie wasza profesjonalna i obiektywna ocena występu pana Ibisza? Sorry, ale tego nie da się już oglądać, robicie sobie kpiny z widzów i z tych gwiazd, które wkładają bardzo dużo pracy w swój występ... – czytamy.

- Mam nieodparte wrażenie, że program jest ustawiony – skwitowała fanka.

Redakcja poleca

- Inni uczestnicy nie powinni brać udziału, bo i tak wygra Ibisz. Dla mnie to jest już żart - pisano.

Inni bronili Krzysztofa Ibisza i jego wygranych. W końcu to program rozrywkowy, a prezenter dał niezłe show.

- Ja się cieszę, że wygrał, bo się chociaż uśmiałam i nie rozumiem tego hejtu w komentarzach. Nie raz się zdarzało, żeby ktoś wygrał odcinek po odcinku - czytamy.

- Ten występ był świetny! Pan Ibisz słusznie zasłużył na wygraną - chwaliła fanka.

- Jak na razie to tu Krzysiu robi robotę. To jest show, więc zabawa i dobry humor na całego, i o to chodzi w tym programie... - zachwycała się kolejna osoba.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS