Obserwuj w Google News

Edwarda Miszczaka interesują milionerki. Większość odmawia

1 min. czytania
19.05.2023 12:36
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak ma ambitne plany. Za jego rządów w Polsacie zachodzą wielki zmiany. Już niedługo w ramówce może pojawić się kolejne reality show, które nosi roboczy tytuł „The Real Housewives of Warsaw”. Niestety podobno niewiele osób jest zainteresowanych udziałem.

Nowy program Polsatu. Edward Miszczak szuka bogatych kobiet z Warszawy
fot. Pawel Wodzyński/East News

Nie macie dość kalek zagranicznych formatów w polskiej telewizji? Edward Miszczak nie ma. Plotek dowiedział się, że w ramówce Polsatu niedługo ma pojawić się nowy program, którego nazwa niewiele różni się od reality show, które ponad dekadę temu za Wielką Wodą biło rekordy popularności. Chodzi o „The Real Housewives of Miami”. Zamieńcie „Miami” na „Warsaw” i uzyskacie roboczy tytuł nowego projektu słonecznej stacji.

Redakcja poleca

„The Real Housewives of Warsaw”: nowy program Polsatu. Edward Miszczak szuka milionerek

Edward Miszczak planuje ruszyć z nowym projektem. Informator Plotka zdradził, że trwa casting do nowego programu Polsatu. Niestety niewiele osób chce wziąć w nim udział.

„The Real Housewives of Warsaw” ma być programem o milionerkach ze stolicy. Problem w tym, że niewiele osób jest skłonnych do porzucenia dochodowej pracy na rzecz występu w reality show.

Firma castingowa poszukuje właśnie milionerek ze stolicy, które chciałyby pokazać swoje życie, dom, rodzinę. Większość prawdziwych bizneswoman jednak odmawia udziału, bo musiałyby zrezygnować na trzy miesiące z pracy. To by im się nie opłacało – powiedział informator Plotka.

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, nagrania do produkcji ruszą w nadchodzące wakacje. Czy widzowie mają na co czekać? Trudno powiedzieć.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 konferencja
5 Zobacz galerię
fot. Radio ZET

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl