Obserwuj w Google News

Meghan Markle i księżna Kate się dogadały? Amerykanka miała wyciągnąć rękę na zgodę

2 min. czytania
29.11.2022 14:49
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle i księżna Kate nie mają się darzyć szczególną sympatią. Podobno Amerykanka zamierza to zmienić. Złożyła Kate propozycję nie do odrzucenia.

Księżna Kate i Meghan Markle
fot. Stephen Lock/i-Images/East News

Meghan Markle i księżna Kate się dogadały? Członkinie brytyjskiej rodziny królewskiej nie darzą się zbyt dużą sympatią. Media na całym świecie od miesięcy rozpisują się na temat konfliktu obu pań. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Markle postanowiła jednak złożyć księżnej propozycję.

Zobacz także: Legendarny muzyk kończy karierę. Książę Harry i Meghan Markle są tym poruszeni

Meghan Markle i księżna Kate się dogadały? Amerykanka miała wyciągnąć rękę na zgodę

Meghan Markle nie cieszy się popularnością wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykanka wprowadziła zamęt, udzieliła kilku kontrowersyjnych wywiadów, a przede wszystkim odizolowała księcia Harry'ego od rodziny. 

Redakcja poleca

Meghan ma być jednak zdeterminowana i zamierza zrobić wszystko, by odbudować więź z Kate. Ponoć Markle zaprosiła księżną Kate do swojego podcastu "Archetypes", w którym miałaby opowiedzieć o roli kobiet w społeczeństwie. Nie jest pewne, czy nowa księżna Walii przyjęła tę propozycję. Na szczegóły trzeba będzie jeszcze poczekać. Książęca para ma się pojawić w Stanach Zjednoczonych na początku grudnia.

Trudna relacja Meghan Markle i księżnej Kate

Meghan Markle i księżna Kate na początku znajomości okazywały sobie wzajemną sympatię. Niedługo potem ich kontakt znacznie się pogorszył. Markle wyznała w wywiadzie z Oprah Winfrey, że księżna Walii doprowadziła ją do płaczu na kilka dni przed bajkowym ślubem z księciem Harrym.

Zobacz także: Karol III wściekły na Donalda Trumpa. Były prezydent doprowadził do konfliktu

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS