Obserwuj w Google News

Legendarny muzyk kończy karierę. Książę Harry i Meghan Markle są tym poruszeni

2 min. czytania
22.11.2022 13:21

Elton John jest obecny w świecie muzyki od ponad 50 lat. Jego historia dobiega jednak końca, bo artysta schodzi ze sceny i wybiera się na emeryturę. To wydarzenie przeżywa wielu fanów Eltona Johna, ale i też... książę Harry i Meghan Markle.

Elton John, książę Harry i Meghan Markle
fot. Willy Sanjuan/Invision/East News,Disney +/Ferrari Press/East News

Elton John kończy karierę. Zapowiadany od miesięcy moment staje się faktem. Brytyjski muzyk zagrał ostatnie koncerty i nie zamierza już wyruszać w kolejną trasę. Nie ma też co liczyć na nowe przeboje. Okazuje się, że jego decyzja wstrząsnęła nie tylko fanami, ale i też światem celebrytów.

Zobacz także:  „Elton John Live”: Gwiazdor ogłosił specjalny koncert na żywo dla Disney+. Kiedy się odbędzie?

Elton John kończy karierę. Dla muzyki to koniec pewnej epoki

Elton John, autor takich przebojów jak "I'm Still Standing","Cold Heart" czy "Hold Me Closer", schodzi ze sceny. 75-letni artysta od dawna zapowiada emeryturę, a 20 listopada zagrał ostatni koncert. Elton John osiągnął ogromny sukces, jego muzyka jest rozpoznawalna na całym świecie. Do tego jest inspiracją dla wielu innych muzyków. 

Redakcja poleca

Okazuje się, że emeryturą są poruszeni nie tylko fani Eltona Johna. Jak podaje portal teleshow.wp.pl, książę Harry i Meghan Markle postanowili oddać hołd muzykowi i opublikowali wpis, w którym podziękowali za lata jego pracy.

Dziękuję za bycie przyjacielem mojej mamy. Dziękuję za bycie naszym przyjacielem. Dziękuję za bycie przyjacielem naszych dzieci - powiedział książę Harry.

Elton John: ile wydał płyt?

Elton John przez lata wydał trzydzieści albumów studyjnych, cztery płyty koncertowe i pojawił się na szesnastu soundtrackach.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Zobacz także: Britney Spears i Elton John nagrali utwór. "Hold Me Closer" to pierwszy singiel wokalistki od 6 lat 

RadioZET.pl/teleshow.wp.pl

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS