Obserwuj w Google News

Kate i William nie zajmują się wszystkimi dziećmi? Wyciekły szokujące szczegóły

2 min. czytania
21.11.2022 11:41
Zareaguj Reakcja

Kate i William nie dzielą się równo opieką nad dziećmi. Jak podaje portal kobieta.wp.pl, książęca para ma jasny podział obowiązków, jeśli chodzi o kwestie wychowania ich pociech. Dla niektórych może być kontrowersyjny.

Księżna Kate i książę William
fot. Kin Cheung/Associated Press/East News

Kate i William nie zajmują się wszystkimi dziećmi? Jak podaje portal kobieta.wp.pl, małżeństwo ma jasny podział obowiązków, jeśli chodzi o wspólne wyjścia z dziećmi. Na czym on polega?

Zobacz także: Karol III wściekły na Donalda Trumpa. Były prezydent doprowadził do konfliktu

Kate i William nie zajmują się wszystkimi dziećmi? Wyciekły szokujące szczegóły

Kate i William nie dzielą się równo opieką na trojgiem swoich dzieci? Wiele osób zwróciło uwagę na to, że podczas oficjalnych wyjść u boku rodziców pojawiają się jedynie George i Charlotte. Chłopiec zawsze towarzyszy ojcu, a dziewczynka matce. Jak podaje portal kobieta.wp.pl, taką sytuację można wytłumaczyć. Książę George jest następcą tronu, z tego też powodu obserwuje ojca i uczy się pewnych zachowań, które będą w cenie, gdy zostanie królem.

Redakcja poleca

Nie oznacza to wcale, że William i Kate faworyzują którąś z pociech, jest to raczej wyraz troski o dobre przygotowanie chłopca do roli, którą będzie pełnił w przyszłości. Para książęca mimo wszystko bardzo dba o to, by zapewnić swoim dzieciom spokojne i w miarę normalne dzieciństwo.

Książę George: który jest w kolejce do brytyjskiego tronu?

Po śmierci królowej Elżbiety II na tronie zasiadł jej najstarszy syn, Karol, który został mianowany Karolem III. Jest to dziadek 9-letniego księcia. Następnie tron przejmie jego ojciec, książę William. Oznacza to, że książę George jest trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu.

Zobacz także: Morgan Freeman w ogniu krytyki za udział w otwarciu mundialu w Katarze. "Pieniądze nie śmierdzą"

RadioZET.p/kobieta.wp.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News