Obserwuj w Google News

Martyna Kupczyk z "Nasz nowy dom" już tego nie kryje. Powiedziała, co myśli o Eli Romanowskiej

2 min. czytania
06.06.2023 07:29
Zareaguj Reakcja

Po tym, jak Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu "Nasz nowy dom", pałeczkę prowadzącej przejęła Elżbieta Romanowska. Widzowie są ciekawi, jak sprawdzi się w tej roli, a nowe światło rzuca na to Martyna Kupczyk, która w programie jest od początku. Co powiedziała o następczyni Katarzyny Dowbor?

Martyna Kupczyk o Eli Romanowskiej
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS/Instagram/@martyna_kupczyk/screen

Już we wrześniu na antenie Polsatu pojawią się nowe odcinki programu " Nasz nowy dom". Będzie to przełomowy, niemal historyczny sezon, bo zamiast Katarzyny Dowbor w roli prowadzącej zobaczymy Elżbietę Romanowską. Po tym, jak Edward Miszczak zwolnił tę pierwszą, wielu fanów ze smutkiem stwierdziło, że nie zamierza już formatu oglądać, bo z nikim innym niż Katarzyną Dowbor kompletnie nie ma to sensu. To ona tworzyła ten program — przekonywali. Jednak karawana jedzie dalej, a nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" już powstają.

Martyna Kupczyk szczerze o Elżbiecie Romanowskiej

Niedawno zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia z programu z Elą Romanowską, a teraz głos zabrała Martyna Kupczyk, architektka, która w programie jest od samego początku. Jej słowa wiele mówią o tym, jaką prowadzącą będzie następczyni Katarzyny Dowbor. Czego możemy się po niej spodziewać? Jak wynika z krótkiego komentarza, którego Kupczyk udzieliła Plotkowi, widzowie mogą się spodziewać, że będzie naprawdę ciekawie.

Koni z nią nie kradłam, ale pływałam z Elą na łódce, kąpałyśmy się w jeziorze i bardzo się przy niej uśmiałam. Nudzić się z nią nie można

— przekazała Martyna Kupczyk.

Redakcja poleca

Wygląda na to, że sprawy po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu zaczynają powoli się układać — zarówno dla nowej prowadzącej "Nasz nowy dom", jak i dla samej zwolnionej. Niedawno Dowbor zdradziła, że słowa Niny Terentiew o tym, że była prowadząca szybko znajdzie sobie nowe zajęcie, były prorocze. Tym samym Katarzyna Dowbor potwierdziła, że będzie miała swój kolejny program. Pozostaje pytanie, czy widzowie Polsatu będą wierni formatowi "Nasz nowy dom", czy też podążać będą za Katarzyną Dowbor. Póki co prezenterka nie zdradza szczegółów swojego tajemniczego projektu, ale fani już zacierają ręce. I my również z niecierpliwością czekamy na wieści.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News