Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor i Artur Witkowski znowu razem. Konkurencja dla "Nasz nowy dom"?

2 min. czytania
01.06.2023 10:24

Katarzyna Dowbor i Artur Witkowski znowu połączyli siły. Była prowadząca "Nasz nowy dom" poinformowała, że po raz kolejny miała okazję współpracować ze znanym z programu kierownikiem budowy. Czy szykują razem nowy projekt?

Katarzyna Dowbor / Artur Witkowski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS / screen: Instagram @arturwitkowskiofficial

Katarzyna Dowbor dla wielu widzów była ozdobą programu " Nasz nowy dom". Informacja o zwolnieniu prezenterki i zastąpieniu jej Elżbietą Romanowską wywołała falę oburzenia. Niezadowoleni fani programu nie szczędzili dyrektorowi programowemu Polsatu, Edwardowi Miszczakowi, gorzkich słów. Sama Katarzyna nie kryła zaskoczenia decyzją stacji.

- Dostałam SMS-a, że mam spotkanie z panem dyrektorem. Nie bardzo wiedziałam, w jakiej sprawie, dlatego, że planowaliśmy kolejne transze. Byłam przekonana, że wszystko idzie swoim rytmem (...)  To było zaskoczenie, zwłaszcza w takim dużym audytorium, bo jeżeli wchodzę i widzę, że są ludzie, z którymi pracuję, to byłam przekonana, że będziemy rozmawiać, co chcemy zmienić w programie - cytuje słowa gwiazdy "Super Express".

Okazuje się, że Dowbor po raz kolejny połączyła siły z Arturem Witkowskim, który pełnił funkcję szefa ekipy budowlanej "Nasz nowy dom". Czy byłe gwiazdy programu szykują wspólnie nowy projekt?

Katarzyna Dowbor i Artur Witkowski w nowym programie? Gwiazdy "Nasz nowy dom" znowu razem

Katarzyna Dowbor rozpoczęła kolejny remont, tym razem jednak odnawia własny dom, do którego wprowadziła się mama  gwiazdy, 91-letnia pani Krystyna. Kasia zdecydowała się na współpracę z Arturem Witkowskim, doskonale znanym widzom "Nasz nowy dom". Były kierownik ekipy budowlanej programu musiał rozstać się z formatem z powodu problemów zdrowotnych. Nadal jednak jest świetnym fachowcem, o czym przekonała się Dowbor.

- Niedawno moja mama się przewróciła, nie mogła już mieszkać sama. Musiałam zdecydować o tym, żeby mamie zrobić pokój, a że miałam dwie tylko sypialnie, trzeba było z dużego pokoju mojej córki zrobić dwa. Cudownie się zachował Artur, już niepracujący w programie budowlaniec. Zadzwoniłam i powiedziałam "Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział "Masz to załatwione" i zrobił. Coś niesamowitego. Pokój jest piękny, a jego ściana jest wykonana z desek - opowiadała "Super Expressowi". 

Kto wie, być może Katarzyna i Artur przemyślą pomysł stworzenia nowego programu i stworzą konkurencję dla "Nasz nowy dom".

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor remontuje dom. Była gwiazda "Nasz nowy dom" zaopiekowała się chorą mamą

Katarzyna Dowbor mocno angażuje się w remont i chce stworzyć dla siebie i mamy piękny dom. Doświadczenie zdobyte w "Nasz nowy dom" z pewnością bardzo jej w tym pomaga, a planów nie brakuje. Prezenterka chce zająć się nie tylko wnętrzem, ale także ogrodem.

- Teraz marzę o tym, by jeszcze trochę tego remontu zrobić w pozostałej części domu, m.in. chcę wycyklinować podłogi. Stwierdziłam, że tak kocham remonty, że teraz wreszcie wyremontuje swój dom - podsumowała.

Być może to nie ostatnia współpraca Dowbor i Witkowskiego.