Obserwuj w Google News

Dowbor o Romanowskiej: "Ktoś program prowadzić musi". Jest w "Nasz nowy dom" na doczepkę?

2 min. czytania
01.06.2023 18:15
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor w nowym wywiadzie znów wypowiedziała się na temat Elżbiety Romanowskiej. Próbowała być miła, ale... Jej słowa mogą nie spodobać się nowej prowadzącej "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor o Elżbiecie Romanowskiej
fot. VIPHOTO/East News/Instagram/@katarzyna_dowbor_official/screen

Kolejny już raz Katarzyna Dowbor wypowiedziała się na temat Elżbiety Romanowskiej, która przejęła po niej prowadzenie programu " Nasz nowy dom". Była gwiazda formatu niemal już ogłosiła, że dostała nowy program. Choć nie powiedziała tego wprost, to jej niedawnych słów o "nowym etapie zawodowym" nie sposób traktować inaczej, niż jak jasnej deklaracji. Wygląda więc na to, że utratą pracy w Polsacie zbyt długo zamartwiać się nie musiała. Jej niedawne słowa na temat Elżbiety Romanowskiej tylko potwierdzają, że "Nasz nowy dom" to już tylko wspomnienie.

Katarzyna Dowbor ze współczuciem o Elżbiecie Romanowskiej

Na łamach "Plotka" ukazała się kolejna już wypowiedź Katarzyny Dowbor, w której była prezenterka programu "Nasz nowy dom" wspomina o Eli Romanowskiej. Choć przez jej słowa przebija troska o prezenterkę, która od kilku tygodni walczy z krytyką, bo jest "Bogu ducha winną zmian" dokonanych przez Edwarda Miszczaka, to można odnieść wrażenie, że Dowbor taktuje nową prowadzącą jak doczepkę do programu, który po prostu "ktoś musiał prowadzić". Słowa te wręcz brzmią tak, jakby Romanowskiej rola szefowej trafiła się niemal przypadkiem.

- Nowa prowadząca jest Bogu ducha winna zmianom. Ktoś ten program prowadzić musi. Jakby nikt nie chciał, to by to oznaczało jego koniec i to byłoby bardzo smutne. Jestem wielką przeciwniczką hejtu, jaki dostaje nowa prowadząca. Nie powinno go być. Trudno oceniać czyjąś pracę, nie widząc jej — stwierdziła Dowbor. - Poczekajmy na nowe odcinki — skwitowała.

Redakcja poleca

Ciekawe, czy Katarzyna Dowbor ma zamiar śledzić poczynania Elżbiety Romanowskiej w roli prowadzącej "Nasz nowy dom". Biorąc pod uwagę fakt, że między wierszami zapowiedziała już swój nowy program, to może na odpoczynek nie mieć zbyt wiele czasu. Póki co jednak gwiazda nie puszcza pary z ust i nie zdradza, o jakim programie może być mowa. Z pewnością już niebawem poznamy nowe szczegóły. Fani już zacierają ręce.

Jesteście ciekawi nowego programu Katarzyny Dowbor?

Sobowtóry w show-biznesie. Lista gwiazd, które wyglądają tak samo.
7 Zobacz galerię
fot. GABE GINSBERG/Getty AFP/East News, Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/sobowtory-w-show-biznesie-lista-gwiazd-ktore-wygladaja-tak-samo