Obserwuj w Google News

Katarzyna Dowbor dostanie nowy program? „Zaczynam nowy etap zawodowy”

2 min. czytania
01.06.2023 15:37
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów. Gwiazda poinformowała, że zaczęła nowy etap zawodowy. Dziennikarka ponoć przebiera w ofertach pracy. Czy już wkrótce poprowadzi nowy program?

katarzyna-dowbor-dostanie-nowy-program-zaczynam-nowy-etap-zawodowy
fot. Pawel Wodzyński/East News

Katarzyna Dowbor pozostaje w centrum zainteresowania po tym, jak została zwolniona z show „ Nasz nowy dom”. Gwiazda znalazła pracę w Polsacie dzięki Ninie Terentiew, która zatrudniła ją zaraz po zwolnieniu dziennikarki z TVP. Wkrótce Katarzyna Dowbor zaczęła prowadzić jeden z najpopularniejszych programów słonecznej stacji. Wszystko zmieniło się, gdy stanowisko dyrektora programowego przejął Edward Miszczak. To właśnie on podjął decyzję o zwolnieniu gwiazdy i zastąpieniu ją Elżbietą Romanowską. Teraz okazuje się, że Dowbor prawdopodobnie nie będzie musiała długo narzekać na brak zajęcia. Gwiazda miała już otrzymać masę nowych propozycji zawodowych.

Katarzyna Dowbor utrze nosa Edwardowi Miszczakowi. Poprowadzi nowy program?

O tym, że Katarzyna Dowbor wkrótce znajdzie nowe zajęcie, mówił już jasnowidz Wojciech Glanc. - Pani Kasia szybko powróci na ekrany, ta przerwa będzie krótka. Mam dziwne odczucia, że to będzie jednak inna stacja, może znowu dostanie jakiś fajny program do prowadzenia - przewidywał, dodając, że gwiazda „wróci z impetem”.

Tego samego zdania była także wcześniej wspomniana Nina Terentiew. Była szefowa Polsatu oparła swe przewidywania nie na bliżej nieokreślonych mocach, lecz na latach doświadczenia pracy w telewizji. - Nie chcę wróżyć z fusów, ale wydaje mi się, że rynek telewizyjny szybko się o nią upomni. Takie osoby jak Katarzyna Dowbor zawsze sobie poradzą - powiedziała caryca telewizji.

Dziennikarze Plotka porozmawiali z samą zainteresowaną o jej zawodowych planach. Szybko okazało się, że Nina Terentiew miała rację, a Katarzyna Dowbor już przebiera w ofertach pracy.

- Nina miała rację. Już się o mnie upomnieli. Nudzić się na pewno nie zamierzam i nie będę. Zakończyłam pewien dziesięcioletni etap zawodowy i zaczynam nowy. Swoją drogą Nina ma świetnego nosa i czuja. No, ale to przecież stara wyjadaczka... - mówiła zadowolona dziennikarka.

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor jest bardzo wdzięczna Ninie Terentiew, że 10 lat temu dała jej szansę poprowadzić program „Nasz nowy dom”. - Jak się rozstawałam teraz z Polsatem, to podziękowałam też Ninie, bo ona kiedyś we mnie uwierzyła. Dała mi szansę, gdy inni mnie nie chcieli. Nie zapomnę jej tego. Uwielbiam ją i jestem jej wdzięczna. Zawsze będę. Ona ma kręgosłup moralny i jest fair do innych ludzi. Nie każdego niestety na to stać - podkreśliła gwiazda.

Myślicie, że już wkrótce ponownie zobaczymy Katarzynę Dowbor na ekranie?

Zobacz także: Przyjaciółka wbiła Katarzynie Dowbor nóż w plecy. Przykre, jak ją potraktowała

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News