Obserwuj w Google News

Marta Kuligowska miała wypadek. Dziennikarkę TVN24 czeka rehabilitacja

2 min. czytania
26.02.2023 11:48

Marta Kuligowska, dziennikarka TVN24, opublikowała na Instagramie niepokojący post. Po niebezpiecznym wypadku trafiła do szpitala. Czeka ją rehabilitacja i ma nadzieję, że szybko stanie na obie nogi.

Marta Kuligowska
fot. screen Instagram martakuligowska

Marta Kuligowska od początku swojej kariery jest związana z TVN24 – w stacji pojawiła się w 2001 roku. Jest lubianą dziennikarką, aktywną w mediach społecznościowych. Pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale też pozwala sobie na nieco prywaty. Wiadomo, że lubi aktywnie wypoczywać. Niestety, tym razem wypad na narty skończył się w szpitalu.

Zobacz także:  Córka Piotra Gąsowskiego miała wypadek. Aktor przekazał przykrą wiadomość

Marta Kuligowska miała wypadek na stoku

Marta Kuligowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z prześwietlenia lewego biodra. W oczy od razu rzucają się dwie spore śruby. Dziennikarka TVN napisała:

- Pamiątka z ferii i kontuzja drugiego dnia zjazdów. Nie piszcie, że przez sport do kalectwa. Nie wiem, czy stanę na nartach (nie wykluczam), ale na nogach (obu) zamierzam. Na razie muszę na jednej, ale łatwo się nie poddam. Trzymajcie kciuki za rehabilitację. Zaczynam od poniedziałku. Zdrowia wszystkim – czytamy w poście.

Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia. Fani są pewni, że Marta Kuligowska jeszcze nie raz poszaleje na stokach narciarskich.

- Jesteś fighterką. Nie wątpię, że staniesz na nogi i zjedziesz z niejednej góry. Zdrowiej kochana – czytamy.

- Ja ci zrobię taką rehabilitację, że będą o nas pisać na pasku w TVN24 – dopingowała żartobliwie Izabela Kuna.

Redakcja poleca

- Zdrówka życzę, ja od 5 tygodni na jednej nodze, zerwanie wszystkich wiązadeł w kostce. Moc jest w nas, rehabilitacja i positiv vibes. Musi być dobrze – pocieszał internauta, którego pasją jest kolarstwo.

- Dasz radę, bądź dzielna – skomentowała Monika Olejnik.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS