Obserwuj w Google News

Córka Piotra Gąsowskiego miała wypadek. Aktor przekazał przykrą wiadomość

2 min. czytania
20.02.2023 17:56
Zareaguj Reakcja

Piotr Gąsowski podzielił się smutną wiadomością o swojej córce Julii. 15-latka uległa przykremu wypadkowi w czasie ferii we Włoszech i nabawiła się poważnego urazu ręki. "Gips i koniec jeżdżenia" - przekazał "Gąs". 

Piotr Gąsowski z córką Julią
fot. Instagram:@piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski niedawno relacjonował burzliwe przygody z podróży po USA i Ameryce Łacińskiej. Aktorowi co rusz przytrafiały się jakieś pechowe sytuacje, a to zapomniał zakupów w markecie, a to złapał gumę i klął jak szewc na kierowcę pędzącej z naprzeciwka ciężarówki.

Niestety kłopotów słynnego Gąsa ciąg dalszy, tym razem jednak chodzi o jego córkę. 15-letnia Julia uległa wypadkowi na stoku narciarskim i uszkodziła sobie rękę. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło we włoskim Livigno, gdzie Piotr Gąsowski z Julią szusowali w towarzystwie Katarzyny Skrzynecki, Marcina Łopuckiego i Alikii oraz Andrzeja Nejmana i jego syna. 

Redakcja poleca

Córka Piotra Gąsowskiego miała wypadek na stoku 

Wyjazd w Alpy zapowiadał się wprost bajecznie. - W końcu i spotkaliśmy się! Kasia, Marcin, Andrzej i ja, nasze dzieci Kuba, Alikia i Julcia! Jest, po prostu, cudownie! Pogoda nas rozpieszcza i powoduje, iż nasze spotkanie jest, jeszcze bardziej, radosne! - piał z zachwytu były współprowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Białe szaleństwo Piotra Gąsowskiego i jego córki jednak prędko się zakończyło. Przerwał je nieszczęśliwy wypadek Julii, która w wyniku upadku na desce złamała rękę.

No i stało się. Gips i koniec jeżdżenia... na dzisiaj. Kochana Juleczka - przekazał Piotr Gąsowski na Instagramie. 

W relacji widzimy Julkę z ręką w temblaku. Na szczęście mimo wypadku ani nastolatce, ani jej ojcu uśmiech nie schodził z twarzy. Miejmy nadzieję, że wkrótce ręka Julii bez komplikacji się wygoi. 

piotr gasowski2
fot. Instastory:@piotr.gasowski.official