Obserwuj w Google News

Marina pokazała twarz syna. Szczęsny pocieszał zapłakanego Liama po przegranym meczu

2 min. czytania
05.12.2022 08:53
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko-Szczęsna dotarła z synem do Kataru, by dalej kibicować Wojciechowi Szczęsnemu podczas mundialu. Niestety porażka polskich piłkarzy sprawiła, że w oczach Liama pojawiły się łzy. Na szczęście mógł on liczyć na wsparcie taty. Rozczulające nagranie trafiło do sieci.

marina-pokazała-twarz-syna-szczęsny-pocieszał-zapłakanego-liama
fot. Instagram (@marina_official)

Marina Łuczenko-Szczęsna bardzo zaangażowała się we wsparcie męża podczas mundialu. Nagrała nawet piosenkę zagrzewającą do walki polskich piłkarzy, której Wojciech Szczęsny miał słuchać podczas przygotowań do meczów. Piosenkarka długo pozostawała z synem w Polsce, kibicując bramkarzowi sprzed telewizora. Niedawno udało jej się dotrzeć wraz z Liamem do Kataru, a fani pary mogli zobaczyć, jak stęskniony synek wpada w objęcia ojca.

marina-liam-szczęsny-katar
fot. Instagram (marina_official)
Redakcja poleca

Wojciech Szczęsny pocieszał zapłakanego syna. Marina zdradziła, kim Liam zostanie w przyszłości

Niestety porażka Polaków w starciu z Francuzami zakończyła udział Polski w mundialu. Przegraną naszej reprezentacji bardzo przeżył syn Wojciecha Szczęsnego. Liam zaraz po meczu podbiegł do taty, a w jego oczach pojawiły się łzy. Mógł jednak liczyć na wsparcie ojca, który zamieścił w sieci podziękowania dla kibiców i jego rodziny.

Dziękuję bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i swojemu synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z dumą i honorem! Głowa do góry, zaczynamy walkę o EURO2024!

- napisał Szczęsny pod zdjęciem, na którym trzyma syna na rękach.

Zobacz także: Marina zazdrości Lewandowskiej? „Nie każdy może być Anią”

Marina i Wojciech do tej pory dbali, by nie pokazywać w mediach społecznościowych twarzy syna. Telewizyjna relacja meczu niejako „zmusiła” rodziców Liama do zaprezentowania pociechy całemu światu. Wzruszające nagranie ojca i syna znalazło się też na Instagramie Mariny.

Mam nadzieję, że za x lat mój mały dziś synek, stanie w bramce i zaprowadzi naszą reprezentację na szczyt. Dziękujemy za doping, wsparcie i każde dobre słowo

- podziękowała fanom gwiazda i wyraziła nadzieję, że Liam pójdzie w ślady ojca.

marina-liam-trybuny
fot. TVP

Myślicie, że zobaczymy kiedyś Liama na bramce podczas meczów polskiej reprezentacji?