Obserwuj w Google News

Marina skrytykowana za występ w „Pytaniu na Śniadanie”. „Uszy same się pozatykały”

2 min. czytania
22.11.2022 16:06
Zareaguj Reakcja

Marina Łuczenko-Szczęsna wykonała na żywo swój nowy hit na mundial w Katarze. Piosenkarka zaprezentowała utwór na scenie „Pytania na Śniadanie”. Niestety piosenka nie przypadła do gustu części widzów programu, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w sieci.

marina-skrytykowana-za-występw-pns
fot. Screen (Pytanie na Śniadanie)

Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała fanom swój nowy utwór „ This is the moment”. To propozycja piosenkarki na mundial w Katarze. Gwiazda pojawiła się w studiu „ Pytania na Śniadanie” już kilka dni temu i opowiedziała o przygotowaniach Wojciecha Szczęsnego do sportowej rywalizacji. Wyznała też, jak pasja męża wpływa na życie jej i ich synka, Liama. Strzeliła także gola byłemu reprezentantowi Polski, Janowi Tomaszewskiemu, który został zaproszony do studia razem z wnukiem przez córkę Małgorzatę, tworzącą telewizyjny duet z Aleksandrem Sikorą.

marina-gol-pns
fot. Screen Instagram (@marina_official)

Na koniec Marina pojawiła się jeszcze w kuchni „PnŚ” i zdradziła przepis na „kanapki grzechu”, którymi okazały się grzanki z serem, majonezem i keczupem. Przez natłok telewizyjnych obowiązków nie zdążyła zaśpiewać nowej piosenki. Widzowie zobaczyli jednak teledysk, a Marina za kilka dni ponownie zawitała do studia, by wykonać utwór na żywo. Jakie zebrała recenzje?

Redakcja poleca

Marina zagrzewa piłkarzy do walki. Jak na „This is the moment” zareagowali kibice?

Piosenkarka z dumą przyznała, że tekst refrenu, na który w głównej mierze składa się powtarzany kilkukrotnie tytuł piosenki i rozciągnięta fraza „ooo-ooo”, napisał sam Wojtek Szczęsny. Marina wytłumaczyła, że chciała, by utwór powstał w języku angielskim, ponieważ mundial ma międzynarodowy charakter. To nie spodobało się części widzów.

- A nie mogłaby po polsku zagrzewać polskiej reprezentacji?

- Tym utworem to raczej do snu nie do gry zagrzeje

- Właśnie wysłuchałam piosenki dedykowanej dla polskich piłkarzy. Nie rozumiem, dlaczego w języku angielskim?

- Porażka totalna, uszy same się pozatykały - pisali niezadowoleni.

Na szczęście znalazło się też całkiem spore grono odbiorców, którzy docenili zaangażowanie Mariny i wsparcie, jakie okazała polskiej reprezentacji.

- Ci, co tak hejtują i obrażają, to po prostu języka angielskiego nie znają. [...] A Marina piękna kobieta i bardzo wartościowa. Ma rodzinę i jest szczęśliwa, a piosenka jest bardzo pozytywna.

- Niektórych nieźle zazdrość zjada, że widzą piękną kobietę, inteligentną i z talentem. Dobrze, że są ludzie, którzy nie mają takiej osobowości, żeby wiecznie być zawistnym i cieszą się jej sukcesem.

- Bardzo ładna kobieta z pięknym głosem. Niejedna w The Voice of Poland mogłaby jej pozazdrościć - bronili wokalistki fani.

Podoba Wam się propozycja Mariny na mundial? Żona Szczęsnego dobrze sprawdza się w roli jednej z polskich WAGs? Pełny występ dostępny jest na stronie programu.

Oglądaj

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo