Zamknij

Marina skrytykowana za występ w „Pytaniu na Śniadanie”. „Uszy same się pozatykały”

22.11.2022 16:06

Marina Łuczenko-Szczęsna wykonała na żywo swój nowy hit na mundial w Katarze. Piosenkarka zaprezentowała utwór na scenie „Pytania na Śniadanie”. Niestety piosenka nie przypadła do gustu części widzów programu, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w sieci.

marina-skrytykowana-za-występw-pns
fot. Screen (Pytanie na Śniadanie)

Marina Łuczenko-Szczęsna zaprezentowała fanom swój nowy utwór „This is the moment”. To propozycja piosenkarki na mundial w Katarze. Gwiazda pojawiła się w studiu „Pytania na Śniadanie” już kilka dni temu i opowiedziała o przygotowaniach Wojciecha Szczęsnego do sportowej rywalizacji. Wyznała też, jak pasja męża wpływa na życie jej i ich synka, Liama. Strzeliła także gola byłemu reprezentantowi Polski, Janowi Tomaszewskiemu, który został zaproszony do studia razem z wnukiem przez córkę Małgorzatę, tworzącą telewizyjny duet z Aleksandrem Sikorą.

marina-gol-pns
fot. Screen Instagram (@marina_official)

Na koniec Marina pojawiła się jeszcze w kuchni „PnŚ” i zdradziła przepis na „kanapki grzechu”, którymi okazały się grzanki z serem, majonezem i keczupem. Przez natłok telewizyjnych obowiązków nie zdążyła zaśpiewać nowej piosenki. Widzowie zobaczyli jednak teledysk, a Marina za kilka dni ponownie zawitała do studia, by wykonać utwór na żywo. Jakie zebrała recenzje?

Marina zagrzewa piłkarzy do walki. Jak na „This is the moment” zareagowali kibice?

Piosenkarka z dumą przyznała, że tekst refrenu, na który w głównej mierze składa się powtarzany kilkukrotnie tytuł piosenki i rozciągnięta fraza „ooo-ooo”, napisał sam Wojtek Szczęsny. Marina wytłumaczyła, że chciała, by utwór powstał w języku angielskim, ponieważ mundial ma międzynarodowy charakter. To nie spodobało się części widzów.

- A nie mogłaby po polsku zagrzewać polskiej reprezentacji?

- Tym utworem to raczej do snu nie do gry zagrzeje

- Właśnie wysłuchałam piosenki dedykowanej dla polskich piłkarzy. Nie rozumiem, dlaczego w języku angielskim?

- Porażka totalna, uszy same się pozatykały - pisali niezadowoleni.

Na szczęście znalazło się też całkiem spore grono odbiorców, którzy docenili zaangażowanie Mariny i wsparcie, jakie okazała polskiej reprezentacji.

- Ci, co tak hejtują i obrażają, to po prostu języka angielskiego nie znają. [...] A Marina piękna kobieta i bardzo wartościowa. Ma rodzinę i jest szczęśliwa, a piosenka jest bardzo pozytywna.

- Niektórych nieźle zazdrość zjada, że widzą piękną kobietę, inteligentną i z talentem. Dobrze, że są ludzie, którzy nie mają takiej osobowości, żeby wiecznie być zawistnym i cieszą się jej sukcesem.

- Bardzo ładna kobieta z pięknym głosem. Niejedna w The Voice of Poland mogłaby jej pozazdrościć - bronili wokalistki fani.

Podoba Wam się propozycja Mariny na mundial? Żona Szczęsnego dobrze sprawdza się w roli jednej z polskich WAGs? Pełny występ dostępny jest na stronie programu.

loader
Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo