Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber wystawiła na licytację WOŚP wspólną kąpiel. "Mały Big Brother"

2 min. czytania
30.01.2023 09:31
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber postanowiła wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodzienną licytację. Zwycięzca będzie miał okazję popływać w towarzystwie kontrowersyjnej modelki. Ile zapłacił szczęśliwiec?

Marianna Schreiber
fot. screen: Instagram @marysiaschreibe

Marianna Schreiber zyskała rozpoznawalność jako modelka, która próbowała swoich sił w "Top Model". Obecnie jednak znana jest jako internetowa celebrytka z aspiracjami do zaistnienia na scenie politycznej. Żona wysoko postawionego posła PiS  Łukasza Schreibera nie podziela poglądów męża i postanowiła założyć własną partię polityczną Mam Dość 2023, którą poparł nawet Lech Wałęsa. Marianna wspiera między innymi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, aby zebrać pieniądze na walkę z sepsą, utworzyła niecodzienną licytację.

Marianna Schreiber wystawiła na licytację WOŚP kąpiel. Ile pieniędzy zebrała?

Gwiazdy wspierające WOŚP bardzo często wystawiają na licytacje spotkania ze sobą. Część z nich nie ogranicza się do kawy czy kolacji i wymyśla o wiele oryginalniejsze zajęcia. Wśród nich znalazła się Marianna Schreiber, która zaoferowała zwycięzcy wspólny wypad do parku rozrywki i zabawy w basenie. Szczęśliwy zwycięzca wsparł konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą 7150 złotych. Zadowolona modelka poinformowała o sukcesie aukcji na swoim profilu na Instagramie.

- To informuję, że basen ze mną wylicytował Pan Michał, na kwotę 7150 zł na rzecz Fundacji WOŚP. Uprzedzę pytania: to wydarzenie nie będzie miało charakteru „małego Big Brother’a”. Kilka godzin pływania i rozmowy - poinformowała, nawiązując do "niegrzecznej" kąpieli z udziałem Mai "Frytki" Frykowskiej.

Fani Marianny nie kryli zachwytu oryginalnym pomysłem i kwotą, jaką udało jej się zebrać.

- Ważne, że na szczytny cel, śmieszki będą później - ocenił jeden z użytkowników Instagrama.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber - od modelingu do partii politycznej

Marianna Schreiber nie podbiła świata modelingu, ale udział w "Top Model" dał jej rozgłos, który chętnie wykorzystuje. Obok działalności politycznej postawiła na karierę na rynku muzycznym, w sieci można znaleźć jej teledysk z udziałem Marcina Najmana, zachęcała także fanów do wystąpienia w kolejnym klipie. Przypomnijmy, że 30-latka zgłosiła się do wojska po tym, jak obiecała to internautom w zamian za odpowiednią liczbę polubień. Zdaniem wielu osób działania Schreiber są "na pokaz" i nie można traktować ich poważnie. Nie brakuje jednak głosów, które doceniają aktywność i poglądy Marianny.

Na szczęście pieniądze zebrane przez celebrytkę dla WOŚP są jak najbardziej realne.