Obserwuj w Google News

Złote serduszko Radia ZET wylicytowane. Blisko 60 tys. złotych dla WOŚP!

3 min. czytania
06.02.2023 08:25
Zareaguj Reakcja

Andrzej wygrał licytację złotego serduszka WOŚP z numerem 33. Konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasili 59 333,13 złotych. Dziękujemy wszystkim słuchaczom Radia ZET, którzy przez cały finał WOŚP byli z nami i brali aktywny udział w licytacji. Wspólnie wygramy z sepsą!

Złote serduszko Radia ZET WOŚP 2023
fot. Radio ZET

Radio ZET gra z WOŚP! Nasza stacja aktywnie zaangażowała się w tegoroczny finał pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Nasi słuchacze mogli wylicytować dzień w Radiu ZET, audycję „Szczyt wszystkiego” Sońty i Korościela prosto z domu, a także wyjątkowe złote serduszko.

Złota płyta dla WOŚP od Radia ZET! Podarowaliśmy Owsiakowi wyjątkowy prezent

Złote serduszko Radia ZET wylicytowane. Blisko 60 tysięcy złotych dla WOŚP

Licytację serduszka z numerem 33, bo tyle właśnie lat kończy w tym roku Radio ZET, wygrał Andrzej. Słuchacz postanowił wesprzeć WOŚP kwotą 59 333,13 złotych. Wylicytowane serduszko oraz kilka prezentów już wkrótce trafią do Andrzeja. Dziękujemy za wielkie serce!

Przez całą niedzielę, 29 stycznia tę wyjątkową inicjatywę wsparło wielu słuchaczy Radia ZET. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w licytacji. Wspólnymi siłami pomożemy w zakupie niezbędnego sprzętu do walki z niebezpieczną sepsą.

WOŚP 2023: dwie wyjątkowe aukcje Radia ZET

Dzień w Radiu ZET - wylicytowany za 8905 złotych

Zwycięzca licytacji spędzi wyjątkowy dzień w naszej redakcji w Warszawie, gdzie będzie miał okazję poznać naszych prowadzących i zobaczyć na własne oczy, jak powstają słynne zetkowe audycje.

Zwycięzcy licytacji, kawę postawi nasz poranek, czyli Marek Starybrat i Robert Motyka, prowadzący nasz kultowy program "Dzień Dobry Bardzo". Potem już będzie "Dzień Dobry Bardziej" :) W programie Eweliny Pacyny, nadarzy się okazja, jak żadna inna, zapowiedź ulubionej piosenki, w ulubionym radiu, dla wszystkich słuchaczy. To będzie w pełni autorski występ! A skoro "Dzieje Się", oj dzieje, to Agnieszka Kołodziejska zaprasza do siebie. Zwycięzca licytacji dostanie poważne zadanie, będzie asystentem prowadzącej i programu. To odpowiedzialna, ale też super-funkcja dla super-człowieka. Zabawa jak żadna inna, w samym sercu Radia ZET

„Szczyt wszystkiego” prosto z Twojego Domu - wylicytowany za 4752 złotych

Marcin Sońta i Michał Korościel spędzają każde popołudnie ze słuchaczami Radia ZET. Od poniedziałku do piątku słynny duet prezenterów opowiada naszym słuchaczom o najważniejszych informacjach, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. Dzięki wyjątkowej aukcji na WOŚP jeden z naszych słuchaczy będzie miał możliwość poznać naszych prowadzących. Co więcej, Sońta i Korościel poprowadzą program prosto z jego salonu.

To szczyt wszystkiego, poprowadzić radiowy program z domu?? I to jeszcze z Twojego domu! Wystarczy tylko wylicytować wizytę, najwyżej jak się tylko da. Po pierwsze, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a po drugie, by spędzić kilka fajnych godzin, będąc w samym centrum popołudniowego dowodzenia Radiem ZET. Michał Korościel i Marcin Sońta, nieoceniony i nieokiełznany duet prowadzących „Szczyt Wszystkiego” wpadną, pogadają, gospodarzom dadzą się wykazać antenowo, a poza anteną…? No tego nikt nie widzi, a może pozazdrościć ;-) Inicjatywa należy do Was i Tylko od Was zależy, co inni usłyszą. Życzymy Wszystkim miłej zabawy w licytację i jeszcze lepszej w czasie programu. Tym razem Radio ZET nie tylko zaprasza Was do siebie, ale Radio ZET daje się zaprosić do Was. Damy się zaprosić wszędzie, ale tylko na terenie Polski. Szykuje się super zabawa :-) Powodzenia!