Obserwuj w Google News

Złota płyta dla WOŚP od Radia ZET! Podarowaliśmy Owsiakowi wyjątkowy prezent

1 min. czytania
30.01.2023 09:11
Zareaguj Reakcja

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra, a wraz z nią oczywiście Radio ZET. Nie mogło nas zabraknąć w głównym studiu 31. Finału WOŚP. Nasza ekipa na czele z Agnieszką Kołodziejską przygotowała dla Fundacji coś wyjątkowego. Jerzy Owsiak otrzymał złotą płytę!

WOŚP 2023 złota płyta od Radia ZET
fot. Radio ZET

Trwa finał WOŚP 2023 pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Radio ZET po raz kolejny wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Możesz wylicytować niezapomniany dzień w redakcji Radia ZET oraz wizytę Marcina Sońty i Michała Korościela w Twoim domu, skąd poprowadzą na żywo audycję „Szczyt wszystkiego”. W niedzielę słuchacz Andrzej wylicytował złote serduszko Radia ZET z numerem 33 za prawie 60 tysięcy złotych!

> Kliknij tutaj, aby wylicytować „Dzień w Radiu ZET”

Złote serduszko Radia ZET wylicytowane. Blisko 60 tys. złotych dla WOŚP!

Złota płyta dla WOŚP od Radia ZET. Podarowaliśmy Owsiakowi wyjątkowy prezent

Ekipa Radia ZET z Agnieszką Kołodziejską pojawiła się w głównym studiu 31. Finału WOŚP w Warszawie. W trakcie transmisji na żywo w TVN postanowiliśmy podarować Jurkowi Owsiakowi wyjątkowy prezent – złotą płytę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jureczku, wiem, że złote płyty przyznaje się za osiągnięcia muzyczne, ale do licha, jesteś dyrygentem największej orkiestry świata! Złota płyta dla WOŚP na 31. Finał – powiedziała Agnieszka Kołodziejska.

Kliknij tutaj, aby wylicytować wizytę Sońty i Korościela w Twoim domu