Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber poszła do wojska. "Dawno tak mnie nikt nie orał"

2 min. czytania
21.02.2023 11:03

Marianna Schreiber już jakiś czas temu chwaliła się w mediach społecznościowych, że zamierza rozpocząć szkolenie wojskowe. Polityczka i influencerka nie rzucała słów na wiatr – właśnie pokazała fanom ujęcie z poligonu!

Marianna Schreiber
fot. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Marianna Schreiber zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top model”. Największą sensację wzbudził fakt, że mężem modelki jest jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości. Żona Łukasza Schreibera szybko zebrała spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych i korzystając ze sławy, postanowiła wypromować założoną przez siebie partię polityczną „MAM DOŚĆ 2023”. Kontrowersyjna polityk musi mierzyć się z hejtem w sieci, jednak zdaje się podchodzić do tego z dużym dystansem.

Zobacz także:  Marianna Schreiber broni Mamy Ginekolog? "Każdy lekarz tak postępuje"

Marianna Schreiber budzi kontrowersje. Od modelki do polityka i żołnierza

Z powodu swojej działalności w internecie Marianna Schreiber często pada ofiarą hejtu – zarzuca się jej, że pracuje na korzyść PiS, polując na wyborców innych większych partii.

Tak jak ci mówiłam: mój mąż zajmuje się prawem, ja sprawiedliwością i tworzymy zgrany duet. Oczywiście żartuję. Drodzy widzowie, zaręczam naprawdę, że nic takiego nie ma miejsca, bo gdyby tak było, to wtedy działania byłyby zupełnie inne

– wyjaśniła żona polityka PiS w wywiadzie dla Krzysztofa Stanowskiego.

Jeszcze w zeszłym roku Schreiber deklarowała gotowość do podjęcia służby wojskowej. Postawiła obserwatorom jeden warunek – jej post na Twitterze musi zdobyć 200 polubień. Zadanie okazało się dla fanów celebrytki banalnie proste – publikacja szybko osiągnęła kilkanaście tysięcy „serduszek”, a była uczestniczka „Top model” dotrzymała słowa.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber wstąpiła do wojska. Fani są zachwyceni

Gwiazda złożyła oficjalny wniosek o powołanie do służby wojskowej, a swoje przygotowania do przygody na poligonie relacjonowała w mediach społecznościowych. Zapowiedziała, że jej plany są poważne.

Podjęłam decyzję i poszłam o krok dalej. 4 stycznia przejdę badania w sprawie szkolenia się na żołnierza zawodowego. Wówczas odbędę szkolenie 28-dniowe od 20 lutego. Następnie 11-miesięczne przygotowanie odbywające się codziennie. I żaden hejter nie będzie pluł mi w twarz

 – napisała na swoim profilu.

Jak powiedziała, tak zrobiła – na Instagramie Schreiber pojawiło się zdjęcie z ćwiczeń wojskowych.

Niech ten uśmiech Was nie zmyli. To poker face. Dawno tak mnie nikt nie "orał". Może dam radę? Proszę o gromy wsparcia. Służyć ojczyźnie piękna rzecz, ale jaka ciężka

 – przyznała celebrytka, czym wywołała lawinę komentarzy.

Jak to się mówi: czapki z głów i kłaniam się nisko
Zrobisz więcej dla reklamy wojska niż wszystko, co zrobili wszyscy do tej pory razem wzięci
Mało który facet ma jaja jak ty, kobieto! Dasz radę!

 – wspierają aktywną panią polityk fani.

Trzymacie kciuki za Mariannę Schreiber?