Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber pokazała odważne zdjęcia w bikini. "Bezczelna i wulgarna" [FOTO]

2 min. czytania
17.02.2023 21:16
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber nie przestaje budzić emocji. Tym razem żona posła PiS Łukasza Schreibera podzieliła się w sieci zdjęciami w kostiumie kąpielowym i skomentowała słowa krytyków, którzy uważają, że "nie wypada" jej odsłaniać ciała.

Marianna Schreiber
fot. VIPHOTO/East News / Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber wywołała wiele emocji swoim występem w "Top Model". Choć nie odniosła sukcesu, widzowie zapamiętali, że jest żoną wysoko postawionego posła Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, która nie boi się otwarcie przyznać do odmiennych od męża poglądów. Nie sposób nie zauważyć, że 30-latce daleko do konserwatywnego podejścia partii rządzącej. Otwarcie wspiera środowiska LGBT, założyła także własne ugrupowanie Mam Dość 2023. Marianna musi mierzyć się z ostrą krytyką osób, które uważają, że swoim zachowaniem rani męża i zachowuje się nieodpowiednio.

Marianna Schreiber odpowiada krytykom. Żona posła PiS w bikini

Wśród osób krytykujących Mariannę Schreiber nie brakuje takich, którym nie podoba się fakt, że 30-latka odsłania ciało. Celebrytka postanowiła rozprawić się z nieprzychylnymi komentarzami, przewrotnie publikując zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Przy okazji zacytowała komentarze, które otrzymała od internautów.

- Jest bezczelna i wulgarna! Obnaża się w wodzie, a lafirynda jest mężatką. Mężatce tak wypada? Jest żoną ministra! Ma dziecko! Powinna się wstydzić. Wstyd i hańba. Wszystko i wszystkich akceptujemy, ale jej nie! Jeszcze cycki ze stanika wychodzą, a sam stanik nie jest w kwiaty. Bezguście - wyliczała.

Marianna krótko skomentowała niezdrowe jej zdaniem zainteresowanie jej życiem prywatnym i podkreśliła, że nie ma zamiaru przejmować się hejterami.

- Trudno, to moje życie. Niech mówią, co chcą - podsumowała.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber w bikini. Internauci bronią celebrytki przed hejterami

Pod postem Marianny na Instagramie zaroiło się od komentarzy. Fani 30-latki nie tylko komplementowali jej wygląd, ale także poparli jej walkę ze stereotypowymi ocenami.

- Myślę, że nie tylko Tobie "nie wypada". Jak jesteśmy żonami i matkami, to niby żadnej już nie wypada czuć się seksi przy innych, jeszcze później powiedzą, że sama o gwałt się prosi. Polska to staroświecki klimat.

- „Obnaża się w wodzie”. A miałaś do tej wody wejść w dresie? W jeansach? Czy te kwiatki na staniku wystarczą? Jezu, gdzie my żyjemy?

- Pewnie, bo to coś dziwnego na basen założyć dwuczęściowy kostium, może od razu kobietom burki załóżmy.

- Mądry powie, że wypada lub że to jej sprawa, jak i co robi i że to nie jego sprawa, a idiota niestety będzie się mądrzył pod niebiosy. Głowa i cycki do góry, uśmiech na twarzy i do przodu. Życie jest za krótkie, by przejmować się pierdołami. Miłego dnia - czytamy.

Jak widać, Schreiber może liczyć na swoich wiernych fanów.