Marianna Schreiber się rozwodzi? Postawiła sprawę jasno

07.02.2023 11:21

Marianna Schreiber robi furorę jako gwiazda internetu. Wypuściła już serię amatorskich singli, które odbiły się głośnym echem w sieci. W dodatku od pewnego czasu próbuje wejść do świata polityki, w którym od dawna działa jej mąż. Czy to negatywnie wpływa na małżeństwo państwa Schreiberów?

Marianna Schreiber się rozwodzi? Stawia sprawę jasno
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Konfliktowych tematów w domu Schreiberów nie brakuje od czasu, gdy Marianna po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w programie Top Model. W wywiadzie dla RadiaZET żona polityka przyznała, że mąż przez długi czas nie potrafił zaakceptować tego, że chciała rozpocząć karierę w modelingu.

To nie był „malutki” problem. To był naprawdę poważny problem, taki na skalę życiową. Wiadomo, że w życiu zdarzają się różne gorsze rzeczy, ale jednak on to odbierał jako problem ważący na nas, na naszej przyszłości. I nie, nadal się nie pogodził tłumaczyła.

Po pewnym czasie Łukasz Schreiber nauczył się żyć ze świadomością, że jego żona zamierza zrobić karierę w mediach.

Myślę, że człowiek się przyzwyczaja... Przychodzi jakaś zmiana, nie akceptujemy jej, ale jeżeli ona trwa długo, to się to akceptuje mimo woli, przyzwyczaja się do tego. Co nie znaczy, że jest tak samo, jak pierwotnie. Jestem dobrej myśli, ale bywa różnie wyjaśniła Marianna.

Jej przygoda z Top Model dobiegła końca po zaledwie dwóch odcinkach, ale szum wokół Marianny Schreiber nie ucichł. Stał się głośniejszy. Ogłuszający. Marianna zaczęła podbijać internet, krytykując polski rząd i głośno komentując bieżące wydarzenia ze świata polityki. To nie mogło się podobać jej mężowi, który jest przecież posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Marianna Schreiber hejtowana w sieci. „Weź rozbieg i pie*dolnij łbem”

Marianna Schreiber nie rozstanie się z mężem. Ucięła temat

Marianna Schreiber stara się być w stałym kontakcie z obserwatorami. Zapewne liczy, że jej internetowe zasięgi będą miały bezpośredni wpływ na wynik partii Mam Dość w wyborach. Schreiber bez wstydu otwiera się przed potencjalnymi wyborcami, odpowiadając nawet na pytania dotyczące jej życia prywatnego.

W ostatniej serii pytań i odpowiedzi na Instagramie jeden z użytkowników zapytał Mariannę, czy ta planuje rozstać się z mężem. Możemy przypuszczać, że to pytanie ciśnie się na usta wielu osobom, które śledzą poczynania żony polityka. Przecież zderzenie dwóch opcji politycznych w rodzinie bywa tragiczne w skutkach. Ale nie w domu Schreiberów. Gwiazda internetu, liderka partii Mam Dość i niedoszła modelka położyła kres wszelkim domysłom na temat domniemanego rozpadu jej małżeństwa.

"Nie. Kocham swojego męża i nie planujemy nic takiego... Chcemy być razem" — napisała na instagramowym story.

Marianna Schreiber się rozwiedzie? Ucięła wszystkie domysły
fot. Screen/Instagram: @marysiaschreiber
loader

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @marysiaschreiber