Marianna Schreiber hejtowana w sieci. „Weź rozbieg i pie*dolnij łbem”

03.02.2023 15:45

Marianna Schreiber często pada ofiarą krytycznych komentarzy w mediach społecznościowych. Właśnie pochwaliła się na Instagramie „dobrą radą”, jaką dostała od jego z obserwatorów. Celebrytka postanowiła w zabawny sposób odpowiedzieć wulgarnemu internaucie.

Marianna Schreiber
fot. Screen Instagram/marysiaschreiber

Marianna Schreiber popularność zdobyła dzięki udziałowi w 10. edycji programu „Top Model” emitowanemu na antenie telewizji TVN. Prywatnie jest żoną Łukasza Schreibera, wysoko postawionego polityka partii Prawo i Sprawiedliwość. Celebrytka również postanowiła spróbować swoich sił w polityce, co przysporzyło jej sporych kłopotów.

Zobacz także: Marianna Schreiber wystawiła na licytację WOŚP wspólną kąpiel. "Mały Big Brother" 

Marianna Schreiber budzi duże kontrowersje w mediach

W maju 2022 roku Schreiber założyła własną partię „MAM DOŚĆ 2023”, w której założeniach znaleźć można m.in. społeczną gospodarkę rynkową, solidaryzm i tolerancję.

Partia nie jest jeszcze zarejestrowana, więc nie mogę jej nazywać w ten sposób. Na razie jest to po prostu pewien projekt. Nie uważam, żeby to była konkurencja, bo nie skupiam się na negowaniu tylko Prawa i Sprawiedliwości, tylko na tym, czego ludzie potrzebują

 – wyjaśniła w rozmowie z „Newserią”

Jej pomysł wzbudził duże kontrowersje w sieci – celebrytce zarzucono, że ta działa na korzyść partii PiS, a jej projekt ma za zadanie odebranie opozycji części głosów wyborców.

Tak jak ci mówiłam: mój mąż zajmuje się prawem, ja sprawiedliwością i tworzymy zgrany duet. Oczywiście żartuję. Drodzy widzowie, zaręczam naprawdę, że nic takiego nie ma miejsca, bo gdyby tak było, to wtedy działania byłyby zupełnie inne

– tłumaczyła żona polityka PiS w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Marianna Schreiber ostro skrytykowana w sieci. Odpowiedziała

Najwyraźniej jej słowa oraz słynne rapowe popisy na trzepaku promujące partię „MAM DOŚĆ 2023” nie przekonały wszystkich obserwatorów Schreiber. Pani polityk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a pod jej postami często można znaleźć mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Niedawno głośno było o obrzydliwych wiadomościach, jakie otrzymała w okresie świątecznym.

Obyś się zatruła karpiem

– pisali celebrytce pełni nienawiści internauci.

Tym razem Schreiber pochwaliła się nietypową radą, jaką podzielił się z nią jeden z hejterów.

Weź rozpęd taki porządny Marianno i pie*dolnij tym głupim łbem o żelbeton. Nie ma pewności na poprawę, ale na pewno nie zaszkodzi

 – napisał czule instagramowy obserwator.

Gwiazdka postanowiła w prześmiewczy sposób odpowiedzieć na apel mężczyzny, publikując zdjęcie ze szpitala z podpisem „Ok, zrobię jak sobie Pan życzy”.

Podoba Wam się dystans Marianny Schreiber?

RadioZet.pl/"Newseria"

Screen Instagram/marysiaschreiber
fot.
Screen Instagram/marysiaschreiber
fot.
loader