Obserwuj w Google News

Margaret o powrocie do „The Voice of Poland”. „Mam nadzieję, że pisiorki się ogarną”

2 min. czytania
16.02.2023 12:12

Margaret udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czy planuje wrócić do jury „The Voice of Poland”. Gwiazda przyznała, że otrzymała propozycję wystąpienia w show i ostro skrytykowała Telewizję Polską.

margaret-o-powrocie-do-the-voice-of-poland-mam-nadzieję-że-pisiorki-się-ogarną
fot. VIPHOTO/East News

Margaret zasiadała w fotelu trenerki 10. edycji programu „ The Voice of Poland”. Pojawienie się gwiazdy w show TVP wywołało sporo emocji. Plotkowano, że producenci nie są z niej zadowoleni i wezwali ją na dywanik. Piosenkarka zdementowała te informacje, ale zrezygnowała z udziału w programie już w następnym sezonie. W najnowszym wywiadzie zdradziła, że otrzymała propozycję powrotu do „TVoP”. Co sądzi o muzycznym show i Telewizji Polskiej?

Redakcja poleca

Margaret miażdży TVP. Wróci do „The Voice of Poland” pod jednym warunkiem

Artystka nie ukrywa, że jej rezygnacja z udziału w „The Voice of Poland” miała związek z linią polityczną stacji. W rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski nieśmiało przyznała też, że proponowano jej powrót do roli trenerki w programie.

- Nie wiem, czy mogę to mówić… W sumie dostałam taką propozycję i zapytałam się pani producent, czy coś się zmieniło, czy już przeszli do innej telewizji - opowiadała Margaret, jasno dając do zrozumienia, że „nie jest jej po drodze z TVP”.

Piosenkarka pochwaliła ekipę produkującą program i przyznała, że udział w show był początkiem jej przyjaźni z Michałem Szpakiem. Wcześniej plotkowano o konflikcie muzyków, jednak mają oni pozostawać w dobrych relacjach. Margaret podkreśliła, że nadal wspiera początkujących wokalistów, prowadząc jej własną wytwórnię. W dalszej części wywiadu odniosła się do słów Maryli Rodowicz, która nazwała TVP „ rządową, reżimową telewizją”. Autorka hitu „Thank You Very Much” uważa, że politycy PiS za bardzo dzielą społeczeństwo.

- To za daleko zaszło, dlatego nawet Maryla Rodowicz o tym mówi i dobrze, że o tym mówi. Mam nadzieję, że to po prostu się zmieni, że pisiorki tam się ogarną - powiedziała, dodając, że nie zdecydowałaby się nawet na występ w „ Pytaniu na Śniadanie”. 

Jednocześnie wokalistka stara się nie oceniać osób pracujących w Telewizji Polskiej. Zaznacza, że ona może pozwolić sobie na rezygnację ze wsparcia publicznego nadawcy, ale rozumie artystów, którzy dopiero rozpoczynają karierę i potrzebują platformy do promocji ich twórczości.

Margaret bardzo chciałaby wrócić do „The Voice of Poland”, ale nie wyobraża sobie współpracy z TVP. Producentów poinformowała, że liczy na spotkanie z nimi w innej telewizyjnej stacji.

Oglądaj