Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 10: producenci niezadowoleni z Margaret? Jest komentarz jurorki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
20.11.2019 10:37
Zareaguj Reakcja

Margaret jest jurorką w „The Voice of Poland 10”. W internecie pojawiły się plotki, że producenci programu nie są zadowoleni z wypowiedzi trenerki w odcinkach na żywo i przeprowadzili z nią rozmowę. Margaret zdecydowała się skomentować te doniesienia w najnowszym wywiadzie.

The Voice of Poland 10 producenci niezadowoleni z Margaret jest komentarz piosenkarki
fot. VIPHOTO/East News

The Voice of Poland: producenci niezadowoleni z Margaret? Jest komentarz piosenkarki

Margaret debiutuje jako jurorka „The Voice of Poland 10”. To pierwsza edycja, w której możemy obserwować 28-letnią wokalistkę w roli trenera.

Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu portalowi Pomponik. W trakcie rozmowy Margaret została zapytana o głośne plotki, które pojawiły się po odcinkach na żywo „The Voice of Poland”.

>>  The Voice of Poland 10: łzy w programie. Uczestnik popłakał się w trakcie występu [WIDEO]

Według internetowych doniesień producenci mieli być niezadowoleni z mało energetycznych wypowiedzi piosenkarki w programie, więc wezwali ją podobno na dywanik. Margaret szybko skomentowała plotki.

Nie. Nie zostałam wezwana na żaden dywanik. Myślałam, że już nie będę wzywana na dywaniki. Prawda jest taka, że nie jestem, bo stanowię sama o sobie. Jeśli się komuś nie podoba, jaka jestem tutaj, to ja rozumiem i mogę stąd odejść. Luz — powiedziała Pomponikowi Margaret i dodała: „Nikt nie mówił co mam robić i jaka mam być. Miałam taką wątpliwość, że będę musiała jakaś tam być, że będę musiała się w jakieś tam ramy wpasowywać. A ja jak mam się wpasować w jakąś ramę, to później wychodzi źle dla wszystkich”.

Jak informuje nieoficjalnie Pomponik, Margaret rozpoczęła już rozmowy na temat udziału w kolejnej edycji „The Voice of Poland”.

 

RadioZET.pl/pomponik.pl/PK