Obserwuj w Google News

Marcin Mroczek zabrał synów na ryby. „Nabraliśmy szacunku”

2 min. czytania
25.09.2023 18:22

Marcin Mroczek ma na koncie wiele zawodowych sukcesów, ale nie samymi sukcesami żyje człowiek. Gwiazdor „M jak miłość” wie, że warto dbać o relacje z najbliższymi. Niedawno wybrał się z synami na ryby, co okazało się zaskakująco kształcącym doświadczeniem.

Marcin Mroczek zabrał synów na ryby. „Nabraliśmy szacunku”
fot. TRICOLORS/East News

Marcin Mroczek nigdy nie planował być serialową gwiazdą. Został nią tylko dlatego, że mama postanowiła zgłosić jego i jego brata na casting do „M jak miłość”, który niespodziewanie wygrali. Dziś bracia Mroczkowie to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w Polsce. Obaj grają w najpopularniejszej telenoweli TVP, mają kochające rodziny i starają się stawać na wysokości zadania jako ojcowie.

Redakcja poleca

Choć jesienna aura za oknem nie dopisuje, Marcin Mroczek postanowił wykorzystać ostatnie chwile względnego ciepła, by wybrać się z synami na łono natury. To była niezwykle kształcąca wyprawa.

Marcin Mroczek zabrał synów na ryby. „Przez 2 godziny wędka nawet nie drgnęła”

Mroczek zabrał synów nad staw, gdzie spotkali członków koła wędkarskiego. Nauczyli się od nich właściwego podejścia do natury, chociaż początkowo aktor nie mógł złowić żadnej ryby. „Przez 2 godziny wędka nawet nie drgnęła, więc już zrezygnowani pakowaliśmy się do domu” – wyznał w instagramowym poście Mroczek.

Kiedy byli gotowi do powrotu, niespodziewanie aktor wyciągnął z wody zdobycz. Tyle wystarczyło, by na nowo rozbudzić w nim zapał do wędkowania. „Okazało się, że właśnie wyciągnąłem karpia. Radość nasza i innych była wielka, nawet oklaskami się skończyło. Rybka dostała buziaka (podobno taki zwyczaj, ale nie jestem pewien) i z powrotem wylądowała w wodzie” – oznajmił.

Redakcja poleca

Dzięki tej przygodzie i wskazówkom udzielonym przez wędkarzy Mroczek i jego pociechy nabrali pokory i szacunku do wodnej fauny. „Dowiedzieliśmy się dzięki członkom koła wędkarskiego ciekawych rzeczy i nabraliśmy szacunku. Oni naprawdę z troską podchodzą do każdej ryby” – wyznał aktor. Można więc przypuszczać, że Mroczek i jego dzieci wrócili do domu bogatsi o nowe doświadczenie i wiedzę, ale za to bez złowionych ryb.

Nie przegap
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News