Zamknij

Bracia Mroczek nie chcieli grać w "M jak miłość"? Mieli inne plany

29.11.2022 18:59

Marcin i Rafał Mroczkowie od lat wcielają się w role Zduńskich w serialu "M jak miłość". Jak się jednak okazuje najpopularniejsi bliźniacy w kraju wcale nie chcieli grać w serialu. Mieli zupełnie inne plany.

Bracia Mroczek nie chcieli grać w "M jak miłość"? Mieli inne plany
fot. Jan BIELECKI/East News

Marcin i Rafał Mroczkowie są obecnie najbardziej znanymi naturszczykami w polskim show-biznesie. Choć nie skończyli szkoły aktorskiej, zdołali zwojować świat telewizji. Od 2000 roku występują w uwielbianej przez widzów telenoweli —  "M jak miłość".

Z biegiem czasu grani przez nich bohaterowie stali się jednymi z centralnych punktów serialu. Niewielu widzów potrafiłoby wyobrazić sobie "M jak miłość" bez tego legendarnego duetu. Okazuje się jednak, że bracia wcale nie mieli w planach podbijania polskiej telewizji. W pewnym momencie kariera aktorska była ostatnim, o czym myśleli. Marzyli bowiem o innej przyszłości.

Zobacz także: Marcin Mroczek zdradził tajemnicę „M jak miłość”. Tego nie zobaczymy w TVP

Marcin i Rafał Mroczkowie nie chcieli grać w "M jak miłość"

Marcin i Rafał Mroczkowie zapewne nigdy nie stanęliby przed kamerami, gdyby nie ich mama. Z informacji udostępnionych przez superseriale.se.pl wynika, że to właśnie ona zgłosiła swoich synów na casting, który niespodziewanie wygrali.

Według Onetu serialowi bracia Zduńscy marzyli o przyszłości w wojsku. Mało brakowało, a nigdy nie zostaliby gwiazdami!

Źródła: RadioZET.pl/Superseriale.se.pl/Onet.pl