Obserwuj w Google News

Marcin Kwaśny znowu zostanie ojcem. Aktor zdradził płeć dziecka [FOTO]

1 min. czytania
09.06.2022 15:52
Zareaguj Reakcja

Marcin Kwaśny ponownie zostanie tatą. Aktor i jego żona Klaudia Korzeniowska spodziewają się drugiego dziecka. Wiadomo już, jakiej płci będzie pociecha Marcina Kwaśnego. 

Marcin Kwaśny
fot. VIPHOTO/East News

Marcin Kwaśny to aktor znany z licznych ról w serialach i produkcjach kinowych. Uznanie przyniosły mu m.in. tytułowa rola w "Pileckim" oraz kreacja w filmie "Rezerwat", za którą otrzymał nagrodę na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Brig w Odessie. Zagrał także w filmach "Listy do M.", "PolandJa", "Kamerdyner", "7 uczuć", "Wyklęty" czy ostatnio w filmie "Powołany".

43-letni Marcin Kwaśny po rozwodzie z Dianą Kołakowską ożenił się ze śpiewaczką operową Klaudią. Ich ślub odbył się w 2021 roku. Wcześniej aktor wyszedł z nałogu alkoholowego i zerował z ateizmem. Podczas spotkań religijnych poznał przyszłą żonę. Dwa lata temu urodziła im się córka. Obecnie Marcin Kwaśny i jego żona spodziewają się drugiego dziecka, o czym aktor powiadomił za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Redakcja poleca

Marcin Kwaśny ponownie zostanie ojcem

Radosną nowiną Marcin Kwaśny podzielił się a Instagramie, publikując zdjęcie żony będącej w 9. miesiącu ciąży.

W oczekiwaniu na... - napisał aktor i zdradził w hashtagach, że razem z ukochaną spodziewają się syna.

Na razie nie wiadomo, jakie imię planują nadać chłopcu rodzice. W komentarzach spływają gratulacje i życzenie szczęśliwego rozwiązania, do których naturalnie i my się dołączamy. 

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS