Marcelina Zawadzka niczym motyl świętuje swoje 34. urodziny. Jest moc!

30.01.2023 18:56

Marcelina Zawadzka znów na topie. Miss Polski 2011 roku wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów. Jej nowa stylizacji, dzięki której wygląda jak „piękny motyl” zdobyła dwanaście tysięcy „serduszek”. Modelka i prezenterka podzieliła się też wideo ze świętowania urodzin. Internauci nie mogą się nadziwić, że tak wygląda życie gwiazdy.

Marcelina Zawadzka niczym motyl świętuje swoje 34. urodziny. Jest moc!
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marcelina Zawadzka zasłynęła jako Miss Polski. Konkurs wygrała w 2011 roku i od tego czasu wciąż rozrkręca swoją karierę. Z oficjalnego bio modelki wynika, że w ostatnich latach pojawiała się w telewizji jako prezenterka, a także występowała w różnych projektach filmowych. Teraz jednak ponownie przyciąg wzrok, dzięki szalonym stylizacjom w pięknych okolicznościach przyrody.

Marcelina Zawadzka niczym „piękny motyl”

W niedzielę 29 stycznia 2023 roku po południu Marcelina Zawadzka wrzuciła na swój profil na Instagramie - @marcelina_zawaszka, obserwowany przez ponad 624. tysiące fanów – zdjęcie w stylizacji ze skrzydłami, dzięki którym wygląda niczym piękny motyl.

Seria trzech zdjęć zrobionych w kompleksie hotelowym Iebua at State Towek w Bangkoku, w ciągu zaledwie kilku godzin zdobyła ponad dwanaście tysięcy „serduszek”. Post skomentowano też ponad sto pięćdziesiąt razy, chwaląc Zawadzką za zgrabną figurę, świetną stylizację i niezłe zdjęcia.

Modelka swój przedostatni wpis skomentowała następującymi słowami:

– Byłam pewna ze te skrzydełka motyla założyłam przez przypadek, ale teraz myślę, że jest to idealna metafora do urodzin. Motyl kojarzy się z pięknem, wolnością, lekkością i życiem. Ale to również symbol przemijania… przemiany i transformacji. Jako przemiana fizyczna, psychiczna, mentalna, również w sensie uleczania, uzdrowienia, osiągnięcia dojrzałości, itd…Czuję, że pasuje do mnie i do zmian, które przeszłam – poinformowało swoje sześćset tysięcy fanów. 

Popularny post prezentuje się następująco:

Marcelina Zawadzka niczym „piękny motyl”. Fani oszaleli z zachwytu

Internauci chętnie komentują, podkreślając, że Marcelina Zawadzka naprawdę wygląda niczym piękny motyl, gotowy o odlotu ku szczęściu, spełnieniu i miłości. Tego właśnie najbardziej życzą swojej ulubionej polskiej gwieździe.

To jednak nie wszystko. W poniedziałek 30 stycznia postanowiła podzielić się też wideo z celebracji 34. urodzin w Bangkoku.

Marcelina Zawadzka baluje w Bangkoku

Marcelina Zawadzka balowała w Bangkoku ze swoim partnerem, pochodzącym z Niemiecm Maxem Gloecknerem, przedsiębiorcą i infuencerem. Wideo, na którym widzimy, jak Marcelina i jej chłopak kąpią się w wodzie, płyną żaglówką, pokonują fale, stojąc na kamieniu na plaży, czy pędzą po ulicach na motorze, również zyskało aprobatę internautów. Fani dali już ponad dwa i pół tysiąca serduszek pod „rolką na Instagramie”, a trzydzieścipięć osób postanowiło podzielić się z parą swoim komentarzem na temat ich rajskich wakacji. Fani nie mogą uwierzyć, że tak właśnie wygląda życie Marceliny Zawadzkiej i że miała taki przywilej, by balować z partnerem w tak pięknych okolicznościach przyrody. 

Czytaj także: Allanek odpowiedział, czy chce być skuty: "Chcem"

loader

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali