Obserwuj w Google News

Allanek odpowiedział, czy chce być skuty: "Chcem"

2 min. czytania
30.01.2023 17:01
Zareaguj Reakcja

Allan Krupa - syn Edyty Górniak został zapytany przez fanów na Instagramie o nietypową rzecz. Jego odpowiedź zaskakuje. O czym marzy pociecha piosenkarki?

Edyta Gorniak, Allan Krupa
fot. Pawel Murzyn/East News

Jeszcze do niedawna Allanek, dziś poważny Allan rapujący o "s*kach". Czas szybko leci, a fantazje syna znanej piosenkarki, tylko to podkreślają. 

Syn Edyty Górniak chce być skuty

Allan Krupa - syn Edyty Górniak niedawno poszedł w ślady mamy. Kiedyś chciał bronić kraju w mundurze, ale wygląda na to, że to już przeszłość. Nagrał piosenkę, która wzbudziła kontrowersje, ale również zwiększyła zainteresowanie jego osobą.

Redakcja poleca

Jeden z gwiazdorów Sylwestra TVP, na dobre postanowił zerwać z wizerunkiem oczka w głowie Górniak. Uroczy chłopiec przeobraził się w niegrzecznego rapera. Krupa postanowił urządzić sesję Q&A za pośrednictwem Instagrama. Fani mogli mu zadawać pytania na każdy temat. Największą uwagę przykuło nietypowe zapytanie dotyczące skucia.

print screen/Instagram
fot. print screen/Instagram

Pytanie o treści: "Chcesz być skuty, ale nie w kajdankach, chyba że w łóżku?", nie precyzowało o jakie skucie chodzi. Mimo to Krupa odpisał potwierdzająco: "Chcem", dodając emotikon przedstawiający rozpływającą się buzię, co prawdopodobnie oznacza, że marzy o tym, o co został zapytany.

Redakcja poleca

Allan Krupa: syn Górniak zostanie muzykiem?

Krupa od jakiegoś czasu przejawia zainteresowania muzyczne. Kilka lat temu zaczął produkować muzykę i próbował swoich sił jako DJ. Okazało się, że zdecydował się również na zaprezentowanie szerszej publiczności swoich umiejętności głosowych. Nowy singiel pod tytułem "WOW" sprawił, że o synu Górniak zrobiło się głośno. Wszystko przez mizoginistyczne teksty, które zasługują na potępienie. Tak czy inaczej, rośnie nowe pokolenie polskich celebrytów.

RadioZET.pl/Instagram