Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek-Majdan pojechała na wesele. Ile dała do koperty?

2 min. czytania
04.07.2023 10:49
Zareaguj Reakcja

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan bawiła się na weselu przyjaciół. W najnowszej rozmowie była gospodyni „Dzień Dobry TVN” została zapytana o to, jaką kwotą powinno się wesprzeć nowożeńców na nowej drodze życia. Jej odpowiedź może zadziwić.

Ile-Rozenek-daje-do-koperty-Odpowiedź-może-zadziwić
fot. Instagram @m_rozenek

W ciągu kilku lat w show-biznesie  Małgorzata Rozenek-Majdan zdążyła wyrobić sobie naprawdę dobrą renomę. Celebrytka jeszcze do niedawna brylowała na antenie telewizyjnej śniadaniówki, kilka miesięcy temu założyła swój własny biznes, a już niedługo zobaczymy ją w nowym projekcie stacji TVN.

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek na weselu z Radosławem Majdanem

Po ilości obowiązków, jakich Gosia podejmuje się na co dzień, można by stwierdzić, że wakacje będą dla niej prawdziwym czasem wytchnienia. Nic bardziej mylnego! 45-latka przeżyła dramat na lotnisku, podróżowała kamperem po Danii, a jakiś czas temu pokazała się wraz z Radosławem na weselu przyjaciół.

Zdjęcia z imprezy pokazują, że polscy Beckhamowie poszaleli ze stylizacjami. Małgosia zadała szyku w skromnej bladoróżowej sukni, która zdaniem internautów przyćmiła kreację samej panny młodej. Emerytowany piłkarz zaś postawił na jasny garnitur w kratę, który doskonale kontrastował ze stylizacją jego małżonki.

Małgorzata Rozenek była na wesleu. Ile dała do koperty?

Krótka relacja ze ślubu od kilku dni widnieje już na Instagramie Małgosi, która wraz z Radkiem „celebrowała miłość”. Jak podaje Świat Gwiazd, Majdanowie specjalnie gnali na ślub z samej Skandynawii, a redakcja serwisu jeszcze na kilka tygodni przed uroczystością, postanowiła zapytać 45-latkę o istotny i niekiedy problematyczny element każdego wesela. Ile powinno się włożyć do koperty dla nowożeńców?

Okazuje się, że Gosia nie wzbraniała się szczególnie przed odpowiedzią na to pytanie. Gwiazda TVN otwarcie przyznała, że czerwiec nie należy do ich najlepszych miesięcy pod względem finansowym, ponieważ większość osób w ich rodzinie obchodzi wtedy urodziny.

Powiem ci, że jesteśmy już i tak spłukani po urodzinach naszych rodzinnych - – wyznała.

Małgorzata zdradziła jednak, że sama nie wie, ile powinno się włożyć do koperty i zapowiedziała, że kwestię prezentu skonsultuje ze ślubną guru I zabelą Janachowską.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl

RadioZET.pl/swiatgwiazd.pl