Obserwuj w Google News

Majdan ostro o Stanowskim. "Nie szanuję takich ludzi". Dziennikarz odpowiedział

Anna Skalik
2 min. czytania
29.09.2023 21:47
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Stanowski zaskoczył wszystkich swoim niespodziewanym odejściem z Kanału Sportowego. Ostatnio dziennikarz stał się tematem wypowiedzi Radosława Majdana, byłego piłkarza polskiej reprezentacji piłki nożnej, a obecnie eksperta i komentatora sportowego. Okazuje się, że mąż Małgorzaty Rozenek nie darzy dziennikarza zbytnią sympatią. Przyznał, że takich ludzi nie szanuje. Stanowski już zareagował. W sieci pojawił się jego wulgarny komentarz, skierowany w stronę Majdana.

Majdan ostro o Stanowskim
fot. Instagram/@r_majdan/sreen/@krzysztof.stanowski/screen

Krzysztof Stanowski to dziennikarz, który przez dłuższy czas znany był przede wszystkim fanom sportu, jednak za sprawą "Kanału Sportowego" mocno wszedł w środowisko show-biznesowe. Jakiś czas temu w "Dziennikarskim zerze" ujawnił skandal, związany z osobą Natalii Janoszek, która miała sfingować swoją karierę. Ostatnio, bardzo niespodziewanie, Stanowski z działalności "Kanału" wycofał, co niektórzy wiążą z atakiem na domniemaną gwiazdę Bollywood. Sam dziennikarz nie ujawnia powodów rozstania się z projektem, którego był współtwórcą. Choć dzięki swoim programom zdobył wielu fanów, to jednak okazuje się, że ma też licznych przeciwników. Jednym z nich jest Radosław Majdan, który ostatnio dal upust swoim opiniom. W wypowiedzi dla Świata Gwiazd ostro ocenił Stanowskiego.

Radosław Majdan ostro o Krzysztofie Stanowskim

Na łamach Świata Gwiazd pojawiła się rozmowa z Radosławem Majdanem, który zapytany został o Krzysztofa Stanowskiego. Były piłkarz niespodziewanie ostro ocenił dziennikarza, zarzucając mu, że jest PiS-owskim dziennikarzem, który tuszuje aferę partii rządzącej.

- À propos Krzysztofa Stanowskiego, kiedyś z maili Dworczyka wyszło, że jego "Kanał Sportowy" i on mają dać PiSowi czas na wyczyszczenie afery premiowej. Krzysztof Stanowski jest takim PiSowskim człowiekiem, który ma trochę ten temat w przestrzeni medialnej wyczyścić. Nie, nie, zdecydowanie nie znamy się na szczęście i pewnie się nigdy nie poznamy. Ja nie szanuję takich ludzi – powiedział Majdan.

Redakcja poleca

Wypowiedź byłego piłkarza opublikowana została m.in. na Tiktoku. Tam też zapoznał się z nią Krzysztof Stanowski. Nie pozostawił tego bez wulgarnego komentarza: "Co on pie*doli?" - napisał pod materiałem. Można zakładać, że taka odpowiedź na pewno nie sprawi, że Radosław Majdan zapała do dziennikarza sympatią.

Nie przegap
małgorzata-rozenek-relacjonuje-pierwszy-dzień-henia-w-przedszkolu-radosław-majdan-prawie-zemdał
16 Zobacz galerię
fot. Instagram (@m_rozenek)