Obserwuj w Google News

Syn Krzysztofa Skiby nie chce rozmawiać z ojcem i macochą? Stawia sprawę jasno

3 min. czytania
29.09.2023 19:53
Zareaguj Reakcja

Była żona Krzysztofa Skiby po miesiącach milczenia postanowiła zburzyć obraz cukierkowej miłości swojego byłego męża i jego obecnej wybranki. Kobieta przyznała, że relacja tych dwoje robiła rodzinę Skibów, którą w końcu tworzono przez ostatnie 30 lat. W odpowiedzi od Karoliny, która związała się z muzykiem usłyszała, że jest „pochłonięta nienawiścią” i nie potrafiła dać „Krzysiowi” wystarczająco dużo miłości.

Syn Krzysztofa Skiby nie chce rozmawiać z ojcem i macochą? Stawia sprawę jasno
fot. PIOTR KAMIONKA/East News + OLA SKOWRON/East News

Krzysztof Skiba po ponad 30 latach związku z Renatą, która jest matką jego dwóch synów postanowił odejść do młodszej o 26 lat Karoliny. Zaledwie kilka tygodni po rozwodzie muzyk ślubował miłość i wierność swojej nowej wybrance. Para nie kryje się ze swoim uczuciem – chętnie opowiadają o łączącej ich miłości w sieci, w wywiadach czy w programach telewizyjnych. Była żona Krzysztofa Skiby postanowiła obnażyć prawdę na temat relacji tych dwoje. Kobieta przyznała, że długo była zdradzana.

Zobacz też:  Była żona Krzysztofa Skiby wyjawiła prawdę. Lider Big Cyc oszukiwał Renatę Skibę

Karolina Kempińska odpowiada byłej żonie Skiby. „Nie można dziwić się temu, że znalazł czułość gdzie indziej”

Obecna żona Krzysztofa Skiby przyznała, że związała się ze swoim ukochanym w 2019 roku, gdy ten był jeszcze żonaty. Kobieta jest przekonana, że wie, jak wyglądało małżeństwo Skibów, dlatego nie dziwi się, że jej wybranek szukał nowych emocji na boku. - Ja nie oceniam byłego małżeństwa mojego męża, bo już nie chcę tego robić, a mogłabym dużo mówić na ten temat. Ale tak traktując męża, nie można dziwić się temu, że znalazł czułość gdzie indziej – powiedziała na łamach Pudelka.

Była żona Skiby miała dowiedzieć się o romansie, jednak podjąć działania, by zawalczyć o swoje małżeństwo. Kazała mężowi wrócić do domu, jednak z relacji Karoliny wynika, że po kilku tygodniach znów znalazł się w jej ramionach. Była żona mężczyzny miała mieć trudności z pogodzeniem się z zaistniałą sytuacją, dlatego miała wymieniać mało przyjemne wiadomości z zakochanymi. Karolina wyznała Pudelkowi, że Renata groziła opublikowaniem „wykradzionych” wiadomości kochanków czy utrudnianiem kontaktów „Krzysia” z synami.

Redakcja poleca

Syn Krzysztofa Skiby zabrał głos. Nie chce mieć kontaktów z ojcem i macochą?

Karolina w tej samej rozmowie przyznała, że nie ma kontaktu z synami swojego męża. - Ta kobieta udzieliła tak krzywdzącego i kłamliwego wywiadu, tylko dlatego, że wie, że jesteśmy do bólu szczęśliwi i jest osobą pochłoniętą nienawiścią. Z synami chciałabym mieć kiedyś kontakt, szanuje ich, ale nie wiem, czy do tego dojdzie, bo właśnie ich matka bardzo ich źle nastawia i przedstawia swoją nieprawdziwą wersję zdarzeń.

Nie jest tajemnicą, że syn Krzysztofa Skiby nie utrzymuje z ojcem kontaktu od około roku. Nie został przez to zaproszony na huczny ślub zakochanych. Czy sytuacja jest wynikiem – jak twierdzi Karolina – działań matki dzieci jej męża? W rozmowie z portalem Show News Tytus Skiba odpowiedział lakonicznie, że jest dorosły i nie potrzebuje zakazów czy pozwoleń na kontakty z kimkolwiek. Nie da się nie zauważyć, że mężczyzna nie pała sympatią do macochy.

- Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy – skwitował.

Nie przegap
Plejada gwiazd na ślubie Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej
11 Zobacz galerię
fot. Instagram: @skibabigcyc