Obserwuj w Google News

Magda Femme komentuje plotki o bankructwie. Była żona Michała Wiśniewskiego wydała oświadczenie

2 min. czytania
31.05.2023 10:49
Zareaguj Reakcja

Magda Femme postanowiła skomentować medialne doniesienia o rzekomym bankructwie i wystawieniu jej domu na sprzedaż. Była żona Michała Wiśniewskiego zapowiedziała podjęcie kroków prawnych w sprawie.

Magda Femme i Michał Wiśniewski
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER EAST NEWS

Magda Femme to pierwsza żona Michała Wiśniewskiego i była wokalistka grupy Ich Troje. Tygodnik "Twoje Imperium" poinformował o rzekomych problemach finansowych gwiazdy i wystawieniu na sprzedaż przez syndyka domu piosenkarki. Choć Magda miała poinformować, że ktoś sobie z niej zażartował, tabloid nie dał za wygrana i skontaktował się między innymi z kancelarią, która obsługiwała sprawę upadłości Femme. Sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w rozmowie z portalem Plejada.

Magda Femme komentuje plotki o bankructwie. Była żona Michała Wiśniewskiego zapowiedziała kroki prawne

Okazuje się, że z Magdą Femme skontaktowała się jedna z organizatorek jej koncertu i miała wypytywać o jej dom w Krupiej Wólce pod Warszawą. Zapytała, czy piosenkarka nadal tam mieszka.

- Odpisałam, że tak. Podobno się znamy, więc kulturalnie odpowiadałam na pytanie. Zatroskana, pisze, że widziała ogłoszenie mojego domu wystawione przez syndyka i się martwi. Odpowiedziałam, że to widocznie jakiś żart, bo sprawa została zgłoszona. (...) Bo jak może być ogłoszenie sprzedaży domu, jeśli temat jest już nieaktualny? - opowiadała Plejadzie.

Zdaniem Magdy jej rozmówczyni mogła przyczynić się do nagłośnienia sprawy. Nie ukrywała także, że rzeczywiście zgłosiła do sądu upadłość.

Redakcja poleca

Magda Femme zgłosiła upadłość. Gwiazda ofiarą kredytu we frankach?

Magda Femme przyznała, że kredyt zaciągnięty we frankach doprowadził ją do konieczności zgłoszenia upadłości.

- Faktycznie, zgłosiłam sama upadłość do sądu, gdy frank nabrał na sile. Pomimo spłat bank sprzedał wierzytelność pewnej grupie, która najprawdopodobniej stosuje lichwę. Tego już nikt nie sprawdził, prawda? Może trzeba zainteresować tym prokuraturę? Sytuacja frankowa mnie wtedy pogrążyła, a źli ludzie chcą czerpać z tego zyski - wyjaśniła.

Piosenkarka ma żal do organizatorki, która postanowiła nagłośnić jej prywatne sprawy.

- Pani z organizatora imprezy przerodziła się w "dziennikarza śledczego" i zrobiła z tego artykuł. Zapomniała jednak wspomnieć, że artykuł jest o mnie i pisze go dla jakieś gazety - oceniła.

Była żona Michała Wiśniewskiego zapowiedziała podjęcie kroków prawnych w związku z naruszeniem dóbr osobistych.