Obserwuj w Google News

Magda Femme straci dom? Była żona Michała Wiśniewskiego komentuje doniesienia o bankructwie

2 min. czytania
30.05.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Jak poinformowało "Twoje Imperium", dom Magdy Femme miał zostać wystawiony na sprzedaż przez syndyka masy upadłościowej. Była żona Michała Wiśniewskiego skomentowała sprawę. Czy rzeczywiście jest bliska bankructwa?

Michał Wiśniewski i Magda Femme
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER EAST NEWS

Magda Femme, czyli Magdalena Pokora, zyskała ogólnopolską popularność jako wokalistka grupy Ich Troje. W latach 1996-2001 była żoną Michała Wiśniewskiego, z którym ma córkę Nel. Po odejściu z zespołu piosenkarka skupiła się na karierze solowej i współpracy z innymi artystami, między innymi Nowatorem i raperem Zawidzkim, z którym prywatnie jest w związku. Niepokojące informacje dotyczące Magdy przekazało"Twoje Imperium". Zdaniem tygodnika Femme ma poważne kłopoty finansowe, grozi jej bankructwo, a jej dom został wystawiony na sprzedaż. Co na to sama wokalistka?

Dom Magdy Femme wystawiony na sprzedaż przez syndyka? Była żona Michała Wiśniewskiego komentuje

"Twoje Imperium" poinformowało o ogłoszeniu syndyka masy upadłościowej, który miał wystawić na sprzedaż dom Magdy Femme w Krupiej Wólce pod Warszawą.

- Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 939 877 złotych - poinformowano.

Tygodnik skontaktował się z samą wokalistką, która zaprzeczyła medialnym doniesieniom. Miała poinformować, że informacja o sprzedaży jej domu to niezbyt zabawny żart.

- Zgłosiliśmy to. Ktoś sobie z nas zażartował - czytamy.

Tygodnik jednak nie dał za wygraną i dalej drążył temat. Poinformowano między innymi o kontakcie z kancelarią, która miała obsługiwać postępowanie upadłościowe artystki.

Redakcja poleca

Magda Femme zbankrutowała? Szokujące doniesienia na temat byłej żony Michała Wiśniewskiego

"Twoje Imperium" poinformował o liście wierzytelności Magdy Femme, która miała trafić do sądu.

- Przyznanie się do kłopotów finansowych to nic przyjemnego, ale artystka zapomniała, że dane w postępowaniu upadłościowym są jawne. Lista wierzytelności piosenkarki trafiła do sądu w 2020 roku - informował tygodnik. 

Przedstawiciel kancelarii, która zdaniem tabloidu obsługiwała sprawę Magdy Femme, miał poinformować, że piosenkarka złożyła wniosek o umorzenie postępowania.

- Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości jest nieaktualne, albowiem upadła Magda Femme złożyła wniosek o umorzenie postępowania upadłościowego - cytuje "Twoje Imperium" słowa Moniki Cichońskiej z Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Tycjana Saltarskiego.

Być może w przyszłości Magda pokusi się o obszerniejszy komentarz.