Obserwuj w Google News

Michał Wiśniewski wbił szpilę pierwszej żonie. Nie zaprosił jej na ważny jubileusz

2 min. czytania
26.07.2022 17:33
Zareaguj Reakcja

Michał Wiśniewski razem z Ich Troje będzie w tym roku obchodzić 25 lat istnienia zespołu. Na 13 sierpnia zaplanowany jest uroczysty jubileusz, na którym pojawią się m.in. wokalistki grupy. Gwiazdor nie zaprosił jednej piosenkarki i jednocześnie byłej żony - Magdy Femme, z którą od lat jest skonfliktowany.

Michał Wiśniewski
fot. Instagram.com/ Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski razem z grupą Ich Troje tworzą już od 25 lat. Nie dziwi więc, że gwiazdor planuje zorganizować jubileusz grupy. Impreza będzie mieć miejsce 13 sierpnia podczas Festiwalu Piosenek Weselnych w Mrągowie. Na tym wydarzeniu pojawią się prawie wszystkie wokalistki Ich Troje, z wyjątkiem jednej: Magdy Femme. Muzyk i jego była żona i wokalistka Ich Troje od dziesięciu lat są ze sobą skonfliktowani.

Zobacz też:  Michał Wiśniewski komentuje sprawę Jordanowa. „Bóg to dobro i miłość, ale to nie ma z tym nic wspólnego”

 Michał Wiśniewski wbił szpilę pierwszej żonie. Nie zaprosił jej na ważny jubileusz

Po rozstaniu między byłymi małżonkami rozpętała się medialna wojna. Gwiazdor podkreślił, że poślubił Femme pod wpływem LSD. Ujawnił też, że po rozstaniu z nim Magda miała związać się też ze swoją menadżerką. Femme swego czasu oskarżała byłego męża o to, że ten miał zarażać kobiety HIV-em. Wszystko przez to, że z opublikowanych przez muzyka badań wynikało, że przyczyną jego choroby mógł być wirus HPV, należący do grupy wirusów, które mogą powodować choroby weneryczne.  Z kolei gdy Wiśniewski po raz czwarty rozwodził się, piosenkarka ze złośliwością poradziła mu hurtowy zakup pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego z korzystnym rabatem. 

Byli małżonkowie nie zamierzają zakopywać toporu wojennego.

"W Mrągowie będą wszystkie żony i wszystkie dzieci Michała z wyjątkiem Magdy. To trochę przykre, ale nikt nie będzie godził ich na siłę . Magda nie chce mieć z Michałem nic wspólnego. Nawet nie chce go widzieć. Jak ktoś ją zaprasza na medialne wydarzenie, zawsze upewnia się, czy nie pojawią się tam Michał lub któraś z jego kolejnych żon" - mówi osoba związana z organizacją imprezy w rozmowie z "Super Expressem.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS