Obserwuj w Google News

Fan ugryzł księcia Williama. To nagranie podbija internet [WIDEO]

2 min. czytania
08.11.2023 13:19
Zareaguj Reakcja

Książę William odwiedził Singapur. Tam spotkał się z grupą fanów. Wydarzenie przerwał nietypowy incydent. Członek rodziny królewskiej został ugryziony. Zajście zostało nagrane i trafiło do sieci.

Książę William w Singapurze
fot. print screeny z The Independent/YouTube

Życie księcia nie należy do najłatwiejszych. William przekonał się o tym na własnej skórze. I to dosłownie. Podczas jednego ze spotkań został... ugryziony.

Książę William ugryziony przez fana w Singapurze

Sztywna etykieta, życie na świeczniku, pogryzienie przez fana - to tylko kilka negatywnych zjawisk związanych z przynależnością do rodziny królewskiej. To ostatnie miało miejsce w Singapurze, dokąd udał się książę William.

Jak podaje The Independent, syn króla Karola III odwiedził azjatyckie państwo 5 listopada 2023 roku. Udał się tam z okazji corocznej ceremonii wręczenia nagrody Earthshot. Na miejscu spotkał się z ludźmi zgromadzonymi nieopodal sztucznego wodospadu HSBC Rain Vortex, będącego atrakcją lotniska Jewel Changi Airport. Osoby przybyłe na miejsce, chciały powitać księcia Walii.

Redakcja poleca

Wśród nich znalazło się małe dziecko, do którego podszedł William. Całe zdarzenie zostało nagrane i trafiło na Twittera. Wideo opublikował też The Independent na swoim kanale YouTube.

Oglądaj

Jak widzimy na materiale, William podaje dziecku rękę. Szkrab postanawia odwdzięczyć się chwyceniem palca wskazującego księcia, wsadzeniem go sobie do buzi i... ugryzieniem. - Potrzebuję swojego palca. Potrzebuję palca z powrotem - żartobliwie komentował sytuację następca brytyjskiego tronu.

W końcu palec udało się uwolnić. Książę William zareagował śmiechem i pospieszył witać się z innymi fanami zgromadzonymi na lotnisku. Tabloid Daily Mail ustalił, że dziecko to 8-miesięczna dziewczynka, która nazywa się Albane Costa.

Redakcja poleca

Książę William ugryziony przez dziecko: nagranie zostało hitem sieci

Wnuk Elżbiety II jest zapewne przyzwyczajony do tego typu sytuacji. Sam jest ojcem trójki dzieci, których doczekał się ze swoją żoną Kate Middleton. Jak nietrudno się domyślić, przezabawny moment stał się viralem w mediach społecznościowych.

Materiał był wielokrotnie udostępniany w mediach społecznościowych i szeroko komentowany przez internautów. "Och. To dziecko... cudowne! Książę William, książę Walii wykorzystujący swoje umiejętności tatusia… Wiecie, ten palec był gryziony wiele razy" - czytamy w twitterowym wpisie. "Hehehe, uwielbiam sposób, w jaki Książę poradził sobie z ugryzieniem" - czytamy w innym. Nagranie wzbudza w fanach arystokraty rozczulenie.

Źródło: Radio ZET/The Independent/Daily Mail/Twitter

Nie przegap
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS